:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Uwaga na utrudnienia! DK63 w przebudowie

Uwaga kierowcy! Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi remonty cząstkowe na drodze krajowej nr 63 Zambrów-Łomża. Mogą pojawiać się utrudnienia w ruchu.

Kierowcy wybierający się do Łomży powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Na odcinku drogi krajowej nr 63 liczącym około 500 metrów, w miejscowości Nagórki Jabłoń trwają prace remontowe prowadzone przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Wczoraj, 20 kwietnia nawierzchnia remontowanego fragmentu na całej szerokości jezdni została sfrezowana. Aktualnie robotnicy układają nowe betonowe krawężniki oraz przygotowują pobocza jezdni. Następnym etapem będzie tworzenie nowej warstwy bitumicznej. W związku z tym w godzinach wykonywania prac remontowych ruch odbywa się tam wahadłowo.

Przypomnijmy, że jesienią na trasie Zambrów – Łomża podobne roboty były prowadzone na 300-metrowym odcinku ulicy Łomżyńskiej. Również w minionym roku GDDKiA przeprowadziła cząstkowe remonty nawierzchni na półkilometrowym elemencie tej drogi, od ronda przy obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa w kierunku Łomży, a także na odcinku liczącym 420 metrów od Podgórza w kierunku Łomży. Ponadto w 2014 roku zarządca DK63 wyremontował trasę od Nagórk do ronda przy obwodnicy, odcinek alei Wojska Polskiego w Zambrowie oraz na trasie Zambrów – Czyżew.

Polecamy:
:: Budowa ulicy Nadrzecznej zgodnie z harmonogramem [foto]
:: Będą utrudnienia w ruchu na osiedlu Północ. ZSM planuje remont dróg [foto]
:: Zaglądamy na koronę Stadionu Miejskiego [foto]
:: Rozpoczęli uzbrajanie kolejnych terenów inwestycyjnych [foto]
:: Zagospodarowują teren nowego parku [foto]
:: Będą nowe drogi na osiedlu przy ul. Ks. Krajewskiego
:: Budują orliki lekkoatletyczne [foto]
:: Montaż zabawek zakończył zagospodarowanie terenu na „koszarach” [foto]
:: Remont Żytniej jednak nie w tym roku
:: Plany inwestycyjne ZSM na 2016 rok
:: Szansa na rozwój Zambrowa
:: Ponad 2 mln zł na remonty w ZSM w ciągu roku
:: Ruszyły pierwsze przetargi w Mieście

Uwaga na utrudnienia! DK63 w przebudowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się