:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -2°C bezchmurnie

Uwaga: możliwe załamanie pogody

meteo, Uwaga możliwe załamanie pogody - zdjęcie, fotografia

Burze, dość intensywne opady deszczu, wiatr w porywach osiągający do 70 km/h, a także możliwy grad. To prognoza na najbliższe dwie doby.

 

Meteorolodzy z IMGW-PIB Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wprowadzili dziś na terenie całego województwa podlaskiego pierwszy stopień zagrożenia w związku z prognozowanymi burzami.

Meteorolodzy ostrzegają przed wystąpieniem dzisiejszej nocy burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Podobne zjawiska mogą wystąpić także z czwartku na piątek. Wówczas porywy wiatru mogą osiągać nawet 70 km/h. Ponadto miejscami możliwe będą także opady gradu.

 

Burze, intensywne opady deszczu oraz huraganowy wiatr są naturalnymi zjawiskami pogodowymi i występują z różną siłą. Zjawiska te szybko się przemieszczają i mogą być niebezpieczne. Zanim nadejdzie żywioł zastanów się, czy Twój dom jest bezpieczny. Działaj przed szkodą!

Uwaga: możliwe załamanie pogody komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org