:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Utrudnienia w związku z przebudową linii wodociągowej [foto]

inwestycje, Utrudnienia związku przebudową linii wodociągowej [foto] - zdjęcie, fotografia

Uwaga kierowcy. Utrudnienia na skrzyżowaniu ulic: 71. Pułku Piechoty, Papieża Jana Pawła II i Grabowską, związane z robotami ZCiW. Wyznaczono objazd.

Wszystkich kierowców wybierających się ulicą 71. Pułku Piechoty w kierunku ul. Papieża Jana Pawła II oraz w przeciwną stronę informujemy, że od dziś dojazd samochodem na te ulice aktualnie możliwy jest tylko przez teren targowicy miejskiej przy ul. Wyszyńskiego. Wszystkich przyjezdnych pokierują tablice z objazdami.Utrudnienia w ruchu spowodowane są robotami ziemnymi prowadzonymi na ul. Papieża Jana Pawła II przez pracowników Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów sp. z o.o. Są one konieczne w związku z planowaną przebudową skrzyżowania przy tzw. „kominie”, gdzie w tym roku ma powstać kolejne w naszym mieście rondo.

- „Przebudowujemy tam linię wodociągową magistralną pod budowę nowego ronda. Prace potrwają około 2 tygodni.” - powiedział nam prezes ZCiW Waldemar Gawkowski.

Prace prowadzone są dość sprawnie. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bezpośredni przejazd ulicami 71. Pułku Piechoty i Papieża Jana Pawła II powinien jutro po południu zostać ponownie otwarty na weekend. W kolejnym tygodniu kierowcy powinni spodziewać się jednak kolejnych utrudnień. Wówczas prace przeniosą się na ul. 71. Pułku Piechoty, gdzie zostanie ona zamknięta tuż przed skrzyżowaniem z ulicami Papieża Jana Pawła II i Grabowską.

Przypomnijmy, że przebudowa ulicy 71. Pułku Piechoty wraz z budową ronda u zbiegu z ulicami Jana Pawła II i Grabowską będzie najdroższą tegoroczną inwestycją drogową zleconą przez Miasto Zambrów. 19 kwietnia wyłoniono wykonawcę robót. Zostało nim konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” z Zambrowa oraz Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego. Budowa będzie kosztować 2 mln 098 tys. 909 zł. Plac budowy ma zostać przekazany wykonawcy w przyszłym tygodniu.

Polecamy:
:: Powiat szuka dodatkowych środków na remont ul. Magazynowej
:: Trwa odmulanie dna zalewu [foto]
:: Będą nowe chodniki, parkingi i nawierzchnie dróg. Sprawdź gdzie [foto]
:: Powstanie przedszkole i stołówka przy Zespole Szkół w Szumowie
:: Nowa elewacja pojawi się na zambrowskiej farze [foto]
:: PLK przygotowuje kolejowe trasy objazdowe. Także w powiecie zambrowskim [foto]
:: Ambitne plany restrukturyzacji zambrowskiego szpitala
:: Remont ul. Magazynowej w Zambrowie. Nie ma chętnych na roboty
:: Nowe rondo i remont nawierzchni ulicy 71. Pułku Piechoty


Utrudnienia w związku z przebudową linii wodociągowej [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się