:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Uczniowie ZSA poznawali tajniki produkcji okien

Uczniowie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości mieli okazję zobaczyć proces produkcji okien w jednym z zakładów z naszego regionu. Młodzież zobaczyła nowoczesne hale produkcyjne i pracę ludzi z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Uczniowie najstarszych klas Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie odwiedzili zakład stolarki okiennej. Jego przedstawiciele najpierw opowiedzieli młodzieży o historii firmy, po czym (po przeszkoleniu BHP) pokazali proces produkcji okna, oprowadzając po różnych halach produkcyjnych.

W dziale ekstruzji uczniowie „Siwej” zapoznali się z procesem tworzenia profili, a w dziale zespolenia - poznali proces produkcji pakietów szybowych. Dalej, w dziale montażu champion line, zapoznali się z kolejnymi czynnościami składania okna do produktu końcowego. Tam chętne osoby mogły zamontować uszczelkę czy skrzydła do ram. Z kolei w dziale okien specjalnych młodzież zapoznała się z produkcją okna o niestandardowych kształtach i wymiarach. Tam obejrzała też pokaz działania jednej z wyspecjalizowanych maszyn.

Po zakończeniu zwiedzania uczniowie rozwiązali test wiedzy na temat produkcji okien. Wyłoniono czterech zwycięzców, którzy otrzymali od firmy upominki.

Polecamy:
:: Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu w SOSW
:: Uczniowie „Czerwoniaka” ukończyli kurs spawacza
:: Lekcja o funduszach europejskich w ZS1
:: Uczniowie ZS1 spotkali się z podróżniczką
:: #KOMÓRKOMANIA w ZSO w Zambrowie [foto+video]
:: Młodzież z ZSO z wizytą w Londynie
:: Przyjemne z pożytecznym, czyli Dzień Języków Obcych w ZSO
:: Sukcesy uczniów ZSO w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Uczniowie ZSA poznawali tajniki produkcji okien komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się