:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Uczniowie ZS1 spotkali się z podróżniczką

Młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 spotkała się z młodą zambrowską podróżniczką Dominiką Werpachowską. Spotkanie na pewno zmotywowało uczniów do nauki języków obcych i rozbudziło chęć podróżowania.

Na zaproszenie nauczycielki języka angielskiego Iwony Grajewskiej-Partyki Zespół Szkół Nr 1 odwiedziła zambrowska podróżniczka, absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego - Dominika Werpachowska.

Podczas zajęć z młodzieżą blogerka przedstawiła relację ze swojej egzotycznej podróży do Australii, jej odmienność krajobrazową i kulturową. Uczniowie mieli szansę poćwiczyć umiejętność rozumienia języka angielskiego, poznać różnice w słownictwie i akcencie australijskim, obejrzeć zdjęcia i poznać życie na Antypodach.

Dominika okazała się ciepłą i serdeczną osobą. Zachęcała wszystkich do podróżowania i nauki języków obcych. Jej prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem i została nagrodzona gromkimi brawami.

- „Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta w szkole i czekamy na kolejną relację, tym razem z malowniczych Włoch. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Dominice i jej podróżach, zachęcamy do odwiedzenia jej bloga http://dominikasiewymyka.pl.” – podsumowuje organizatorka spotkania.

Warto wspomnieć, że Dominika Werpachowska będzie bohaterką dzisiejszego spotkania w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej. Slajdowisko pod hasłem „Podróże marzeń: Australia” rozpocznie się o godzinie 18:00. Zapraszamy!

Polecamy:
:: #KOMÓRKOMANIA w ZSO w Zambrowie [foto+video]
:: Młodzież z ZSO z wizytą w Londynie
:: Przyjemne z pożytecznym, czyli Dzień Języków Obcych w ZSO
:: Sukcesy uczniów ZSO w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych
:: Uczeń „Siwej” laureatem wojewódzkiego konkursu [foto]
:: Międzyszkolna konferencja papieska [foto]
:: Uczniowie „Czerwoniaka” na wycieczce w stolicy [foto]
:: „Czerwoniak” pamięta o swoim patronie [foto]
:: Młodzi rolnicy z „Siwej” na targach AGROTECH Kielce [foto]
:: Rozmawiali o tym, jak nie zmarnować swojego życia [foto]


Uczniowie ZS1 spotkali się z podróżniczką komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się