:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C słabe opady deszczu

Uczniowie „Czwórki” na nartach

rekreacja wypoczynek, Uczniowie „Czwórki” nartach - zdjęcie, fotografia

Uczyli się szusować pod okiem instruktorów. Mowa o uczniach Szkoły Podstawowej Nr 4, którzy zimowe ferie rozpoczęli od narciarskiego szaleństwa w Rybnie.

W miniony poniedziałek i wtorek uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 4 wyjechali na narty do pobliskiego Rybna koło Łomży. Grupa 40 dzieci z klas II-VI przez dwa dni szlifowała formę szkoląc się w technice narciarskiej.

Głównym celem wyjazdu było poznanie zasad bezpiecznego wypoczynku na śniegu i w czasie ferii, a przede wszystkim nauka jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Jak się okazało, wcale nie jest to takie proste, ale daje też mnóstwo radości. Mali narciarze mogli pokonywać swoje lęki i poczuć wielką radość z choćby małych postępów.

Pogoda podczas pobytu dzieci na stoku była znakomita. Był lekki mróz, prawie bezchmurne niebo oraz brak wiatru. Dzieci mogły w pełni oddać się białemu szaleństwu na świeżym powietrzu.

Organizator wyjazdu oraz jednocześnie instruktor narciarstwa i snowboardu nauczyciel w-f zambrowskiej „Czwórki” Rafał Dmochowski zdradził nam, że za rok planuje częstsze wyjazdy do znajdującego się niedaleko naszego miasta Rybna.

Polecamy:
:: Spędź ferie w Rutkach-Kossakach na sportowo
:: Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe. Inspektor sanitarny radzi
:: Ferie z książką, czyli co czytać w zimowe dni
:: Harmonogram ferii zimowych – basen, lodowisko, kino, MOK, Caritas, parafie, MDK-DŚT

Uczniowie „Czwórki” na nartach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org