:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Uczniowie „Czerwoniaka” ukończyli kurs spawacza

edukacja, Uczniowie „Czerwoniaka” ukończyli spawacza - zdjęcie, fotografia

Grupa 10 uczniów z klasy trzeciej szkoły branżowej w ZS1 odebrała specjalne książeczki spawacza po ukończeniu kursu zorganizowanego w ramach projektu „Wykwalifikowany absolwent gwarancją zawodowego sukcesu”. Nabyte dodatkowe kwalifikacje mają pomóc im na rynku pracy po skończeniu szkoły.

W Zespole Szkół Nr 1 w Zambrowie uczniowie klasy III szkoły branżowej (mechanik pojazdów samochodowych) ukończyli kurs spawacza blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG 135. Jego celem było teoretyczne i praktyczne przygotowanie młodzieży do egzaminów końcowych, pozwalających uzyskać kwalifikacje do wykonywania spoin pachwinowych blach i rur ze stali ferrytycznych metodą MAG (135) zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualnymi normami dotyczącymi przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych spawaczy oraz zapoznanie się poprzez pokaz i ćwiczenia praktyczne z podstawami lutospawania.

W kursie wzięło udział 10 uczniów, którzy zdali egzaminy państwowe i otrzymali książeczki spawacza. Są to dodatkowe kwalifikacje, które będą przydatne uczniom po skończeniu szkoły.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu „Wykwalifikowany absolwent gwarancją zawodowego sukcesu”. Uczniowie szkoły branżowej, w ramach tego projektu, uczestniczą obecnie w kursach na prawo jazdy kategorii „B” i kursach dających uprawnienia na wózki widłowe.

Wszystkie organizowane w „Czerwoniaku” szkolenia i kursy są bezpłatne i będą realizowane do września 2019 roku.

Polecamy:
:: Lekcja o funduszach europejskich w ZS1
:: Uczniowie ZS1 spotkali się z podróżniczką
:: #KOMÓRKOMANIA w ZSO w Zambrowie [foto+video]
:: Młodzież z ZSO z wizytą w Londynie
:: Przyjemne z pożytecznym, czyli Dzień Języków Obcych w ZSO
:: Sukcesy uczniów ZSO w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych
:: Uczeń „Siwej” laureatem wojewódzkiego konkursu [foto]
:: Międzyszkolna konferencja papieska [foto]
:: Uczniowie „Czerwoniaka” na wycieczce w stolicy [foto]
:: „Czerwoniak” pamięta o swoim patronie [foto]

Uczniowie „Czerwoniaka” ukończyli kurs spawacza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się