:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C słabe opady deszczu

Uczennica SP4 z Zambrowa w programie Eureko! Ja to wiem!

wiadomości lokalne, Uczennica Zambrowa programie Eureko! wiem! - zdjęcie, fotografia

Najprawdopodobniej dziś o godz.945 uczennica szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie- Marysia Leszczyńska, wystąpi w teleturnieju Polsatu „Eureko! Ja to wiem!”.

O Marysi i jej przygodzie z programem "Eureko! Ja to wiem!" pisaliśmy już w piątek 7 marca, zapowiadając wówczas emisję programu z jej udziałem na 8 marca. Niestety organizatorzy, bez uprzedzenia uczestników tego programu, 8 marca wyemitowali odcinek z uczestnikami reprezentującymi inne województwo, natomiast odcinek z uczestnikami z Podlasia, przełożony został na inny termin.

Jak poinformował nas Dyrektor SP4 Janusz Zieliński - program z udziałem uczennicy SP4 z Zambrowa zostanie wyemitowany najprawdopodobniej dziś - tj. sobota, 29 marca, o godz. 945 w Polsacie. Telewizja jednak zastrzega sobie prawo zmiany emitowanego odcinka.

Polecamy:
:: Eureko! Ja to wiem! – zmiana w harmonogramie
:: Eureko! Ja to wiem! – trzymajcie kciuki za Marysię z Zambrowa

Uczennica SP4 z Zambrowa w programie Eureko! Ja to wiem! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org