:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C bezchmurnie

Ty też możesz pomóc Kubusiowi!

społeczeństwo, możesz pomóc Kubusiowi! - zdjęcie, fotografia

Jakub Krukowski to kolejna osoba z okolic Zambrowa, na rehabilitację której warto przekazać 1% podatku za miniony rok.

Trwa kampania podatkowa za 2016 r. Każdy może zdecydować, na rzecz jakiej organizacji pożytku publicznego chce przekazać w zeznaniu rocznym 1% swojego podatku. W ramach cyklu artykułów „Przekaż 1% podatku” prezentujemy kolejną osobę z powiatu zambrowskiego, na rzecz której można przekazywać część swojego podatku.

Jakub Krukowski urodził się z małogłowiem. Po dwóch latach od narodzin doszła niewydolność oddechowa, w wyniku której zmuszony jest oddychać poprzez tracheostomię, a sporadycznie wspomagany jest respiratorem. Kubuś jest dzieckiem leżącym, wymagającym rehabilitacji oraz całodobowej opieki. Chłopiec cierpi również na refluks. Mimo przeprowadzonej operacji nie jest w stanie samodzielnie przełykać, więc karmiony jest poprzez gastrostomię (rurką bezpośrednio do żołądka).

- „Jak co roku zwracamy się do wszystkich Państwa z Zambrowa i okolic o przekazanie 1% z podatku na pomoc dla naszego syna Jakuba. Dzięki Państwa pomocy codzienna walka Kubusia z chorobą jest łatwiejsza. Kuba jest dzieckiem leżącym, niemówiącym, oddychającym przy pomocy rurki tracheostomijnej. Jego życie polega na ciągłej rehabilitacji. Mimo to jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem. Mamy nadzieję, że i w tym roku o nas nie zapomnicie i pomożecie, aby uśmiech Kubusia towarzyszył mu jak najdłużej. Z góry w imieniu całej naszej rodziny dziękujemy.” - mówi Joanna Krukowska, mama 11-letniego Kuby.

Kuba jest podopiecznym Fundacji Jaś i Małgosia. Chcąc przekazać 1% swojego podatku na rzecz 11-letniego chłopca z Zambrowa, wystarczy w oświadczeniu o uzyskanych dochodach za rok 2016 składanym w urzędzie skarbowym, w rubryce przeznaczonej do wskazania organizacji pożytku publicznego, wpisać KRS 0000127075, z dopiskiem cel szczegółowy: #460 Jakub Krukowski. Nic więcej robić nie trzeba. Urząd skarbowy przekaże w naszym imieniu niezbędne środki na konto wskazanej przez nas organizacji.

Osoby, które chciałyby wspomóc rodziców Jakuba dodatkową dobrowolną wpłatą, mogą dokonać darowizny przelewając pieniądze na konto Fundacji:

FUNDACJA JAŚ I MAŁGOSIA
NR KRS 0000127075
nr konta: 88 1240 2539 1111 0010 2766 0745
z dopiskiem: #460 Jakub Krukowski.
Jeżeli jesteś z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego i w rodzinie masz chorą osobę, która jest podopieczną fundacji mającej status organizacji pożytku publicznego i można na rehabilitację tej osoby przekazywać 1% podatku w ramach kampanii PIT, zgłoś się do redakcji Portalu Zambrow.org (osobiście, telefonicznie lub wysyłając e-mail). Nie odmówimy żadnej osobie potrzebującej, ani organizacji.

W kolejnych artykułach z cyklu „Przekaż 1% podatku” będziemy prezentować stowarzyszenia i prywatne osoby potrzebujące pomocy z Zambrowa i powiatu zambrowskiego, na rzecz których można przekazywać część swojego podatku. Warto poznać potrzeby lokalne i wesprzeć tych, którzy żyją blisko nas.

Polecamy:
:: Przekaż 1% podatku dla OSP w Starym Laskowcu
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 4-letniej Eryki
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 3-letniego Davida
:: Przekaż 1% podatku na rzecz 27-letniego Łukasza
:: Tomasz Dąbrowski dziękuje za 1% podatku
:: Mama Neli Grabowskiej dziękuje za wsparcie
:: Rodzice niepełnosprawnego Kuby dziękują podatnikom
:: Łukasz Grodzki dziękuje za 1% podatku
:: Mama Sylwii dziękuje za 1%
:: Ponad 24 tys. zł dla chorej Eryki Kaczyńskiej
:: Wolontariusze projektu „Szlachetna Paczka” pilnie poszukiwani [video]
:: Dołącz do Drużyny Szlachetnych!
:: Hojni podatnicy z Zambrowa

Ty też możesz pomóc Kubusiowi! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org