:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C pochmurno z przejaśnieniami

Ty też masz wpływ na bezpieczeństwo w naszym regionie!

Kiedy: 2018-06-26 , godzina: 10:00 | Gdzie: Centrum Kultury w Zambrowie, Wyszyńskiego 2a

policja, wpływ bezpieczeństwo naszym regionie! - zdjęcie, fotografia

Każdy z nas ma wpływ na bezpieczeństwo w otaczającym nas środowisku. Jeśli masz świadomość istniejących zagrożeń, przyjdź na wtorkową debatę i wyraź swoją opinię.

 

„Razem dbamy o bezpieczeństwo” to temat debaty społecznej, która odbędzie się we wtorek, 26 czerwca o godzinie 10:00 w Centrum Kultury w Zambrowie. Do udziału w dyskusji na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz zapobieganiu przemocy w rodzinie w ramach procedury „Niebieskiej Karty” zaprasza Komendant Powiatowy Policji w Zambrowie.

Konferencja będzie poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu zambrowskiego oraz zapobieganiu przemocy w rodzinie, w ramach „Niebieskiej Karty” i programu „poMOC, a nie przeMOC”. Będzie to okazja do wymiany informacji między policją, władzami samorządowymi i mieszkańcami o istniejących zagrożeniach.

Celem spotkania jest wypracowanie wspólnych metod eliminowania czynników niebezpiecznych. Słuchacze zostaną zapoznani z procedurą „Niebieskiej Karty”. Dowiedzą się, czym jest przemoc i kiedy do niej może dochodzić. Omówiony zostanie także program „poMOC, a nie przeMOC”, skierowany do osób starszych, schorowanych i nieporadnych życiowo.  

W imieniu organizatorów zapraszamy na debatę do Centrum Kultury we wtorek, 26 czerwca o godzinie 10:00.

 

                        PRZYJDŹ - ZAPYTAJ - WYRAŹ SWOJE ZDANIE


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Ty też masz wpływ na bezpieczeństwo w naszym regionie! komentarze opinie

  • gość 2018-06-24 14:34:45

    Nie mogę uczestniczyć w spotkaniu ale przerażają mnie panowie pijący alkohol i palący papierosy na ławeczkach praktycznie całe dnie, przemieszczają się tylko z ławki na ławkę albo z klatki na klatkę albo w parku, a nie są bezdomni, mogą pić, palić, ćpać w domu! Najgorsze jest to, że patrzą na to dzieci!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-28 15:18:09

    Zgadzam się absolutnie z przedmówcą,czy na tych ludzi nie ma żadnej siły???Każdy ma prawo wypić piwo w domu,ale nie robić ogródków piwnych i skupisk patologi na osiedlowych ławkach.Dzieci i starsi ludzie nie mogą odpocząć,bo ławki są wiecznie zajęte!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org