:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Trwają przygotowania do wielkiego finału WOŚP w Zambrowie

społeczeństwo, Trwają przygotowania wielkiego finału WOŚP Zambrowie - zdjęcie, fotografia

8. stycznia 2012 r. odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Zambrowie trwają wielkie przygotowania: zbiórka fantów, planowanie imprez oraz poszukiwanie sponsorów. Andrzej Trochimowicz, główny dowodzący zambrowskiego sztabu WOŚP zapowiada, że na tegoroczny finał szykuje kilka nowości.

8. stycznia 2012 r. odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji wzorem lat ubiegłych po raz kolejny włączą się zambrowscy wolontariusze z Andrzejem Trochimowiczem na czele. Wolontariusze wkręcają się na najwyższe obroty, aby w ciągu niecałego miesiąca przygotować wszystko do wielkiego Finału.

Jak powiedział nam Andrzej Trochimowicz pod koniec grudnia odbędą się spotkania organizacyjne z wolontariuszami. Aktualnie już tworzona jest lista chętnych do pomocy w organizacji wielkiego finału i zbiórce pieniędzy. Jak zwykle organizatorzy zapraszają do współpracy młodzież z okolicznych miejscowości (m.in. Kołak, Rutek).

W dniu finału, podobnie jak w latach ubiegłych w Miejskim Gimnazjum nr 1 odbędzie się Turniej Piłki nożnej o Puchar Burmistrza. Będzie to już 10. edycja. W przeddzień w pracowni komputerowej MG1 odbędzie się turniej Counter Strike’a.

Nowością w tym roku będzie turniej piłki siatkowej drużyn niezrzeszonych zorganizowany przez Łukasza Kujawę. Impreza odbędzie się w sobotę, dzień przed XX Finałem WOŚP w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4.

Organizatorzy planują również koncert zambrowskich kapel w hali Miejskiego Gimnazjum nr 1. Ponadto w tym roku Paweł Janczewski – zawodnik zambrowskiej drużyny paintballowej NexXTeaM, chce dać każdemu możliwość spróbowania zabawy karabinkami z magazynkiem na gumowe kulki. Członek drużyny NexXTeaM na zadaszone boisko do gry zaadaptowane po części jednej z dawnych hal po zakładzie „Zamtex” chce zaprosić wszystkich mieszkańców. Wszystko w celu przyciągnięcia jak największej ilości osób i zebrania pieniędzy.

Osoby zainteresowane kontaktem ze Sztabem WOŚP w Zambrowie powinny zgłaszać się osobiście do sali nr 55 w Miejskim Gimnazjum nr 1 w Zambrowie (ul. Prym.. S. Wyszyńskiego 6a). Więcej informacji o Sztabie WOŚP w Zambrowie na oficjalnej stronie: www.wosp.zambrow.org. Znajdziecie tam nie tylko newsy dotyczące XX Finału, ale również szczegółowe relacje i zdjęcia z poprzednich finałów WOŚP w Zambrowie.

Tematyka XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy związana jest z zakupem najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Przypominamy, że w 2011 roku w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zambrowie udało się zebrać ponad 36,6 tys. zł.

Polecamy:
:: Przekaż dar od serca. Nie przechodź obojętnie
:: 41 rodzin z Zambrowa otrzymało szlachetne paczki
:: W Zambrowie znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
:: Wielka Orkiestra znów zagra „za kratkami”
:: Ponad 36,6 tys. zł zebrali zambrowscy wolontariusze WOŚP! To kolejny rekord!
:: Wyniki XII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów
:: Zakończyła się zbiórka pieniędzy w ramach WOŚP w Zambrowie
:: Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Trwają przygotowania do wielkiego finału WOŚP w Zambrowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się