:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekkie zachmurzenie

Trwa XII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy w Czerwonym Borze [foto+video]

Jak co roku miłośnicy jednośladów z całego kraju zjechali się do Czerwonego Boru na Ogólnopolski Zlot Motocyklowy organizowany przez zambrowski Klub Miłośników Motocykli „Żubr”. Dzisiaj mieszkańcy Zambrowa mogli obejrzeć paradę i pokaz stuntu motocyklowego „WARKOT STUNT  TEAM” w wykonaniu Macieja Doncera.

 

Około dwustu właścicieli jednośladów ze wszystkich stron Polski uczestniczy od piątku, 13 lipca w XII Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym w Czerwonym Borze organizowanym przez zambrowski Klub Miłośników Motocykli „Żubr”. Jak co roku zaplanowano mnóstwo atrakcji: koncerty, rajd, parada, a przede wszystkim wspólna zabawa i wymiana doświadczeń.

Wczoraj wieczorem na modrzewiowej polanie zabrzmiały zespoły rockowe THARSYS i MADBEE. Dzisiaj zaś motocykliści wzięli udział w Rajdzie o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów, a popołudniu przejechali ulicami Zambrowa.

Mimo niesprzyjającej pogody, parada jednośladów wzbudziła zainteresowanie mieszkańców. Maszyny wjechały do miasta ulicą Łomżyńską i podążały ulicami: Białostocką, Sadową, Pileckiego, Bema, Białostocką, Piłsudskiego, Kościuszki, aleją Wojska Polskiego, Magazynową, Mazowiecką, Kościuszki, Piłsudskiego, Białostocką i Wyszyńskiego - na targowicę miejską. Tam widzowie mogli podziwiać pokaz ekstremalnej jazdy motocyklowej w wykonaniu Macieja Doncera. Podczas postoju niezmotoryzowani mieszkańcy Zambrowa obejrzeli z bliska maszyny biorące udział w zlocie. Postój na targowicy był też okazją do podsumowania porannego Rajdu o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów i wręczenia pucharów zwycięzcom.

Z miejsca postoju motocykliści wrócili na modrzewiową polanę do Czerwonego Boru, gdzie na uczestników zlotu czekały różne konkursy, grill oraz koncerty muzyczne zespołów: MECHANICA, 18 MINUT i FAPKI.

Zlot zakończy się jutro. Kolejne takie spotkanie – za rok.


Trwa XII Ogólnopolski Zlot Motocyklowy w Czerwonym Borze [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się