:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?edukacja, protest nauczycieli naszym powiecie nadal strajkują placówki - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 24/04/2019 17:09

Rząd przyjął dzisiaj projekt noweli prawa oświatowego dotyczący zabezpieczenia klasyfikacji uczniów i przebiegu matur. Nowelizacja przewiduje, że w szkołach, w których rady pedagogiczne nie podejmą decyzji o dopuszczeniu uczniów do matury, prawo takie będzie przysługiwało dyrektorowi szkoły, a w szczególnych przypadkach – organowi prowadzącemu.

 

- „Postulat 30-procentowej podwyżki jest nieprzekraczalny. To istota naszego protestu pracowniczego i od tego nie odstąpimy.” – mówił prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz podczas wczorajszej manifestacji przed siedzibą MEN w Warszawie, gdzie zebrało się tysiące nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkół, rodziców i uczniów.

 

Ogólnopolski strajk nauczycieli zorganizowany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych rozpoczął się 8 kwietnia. Przystąpiła do niego również część nauczycieli z oświatowej Solidarności.

 

W czasie trwania protestu udało się przeprowadzić w całej Polsce egzaminy gimnazjalne i ósmoklasistów. Teraz pod znakiem zapytania są matury.

 

Rok szkolny dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych kończy się w najbliższy piątek, 26 kwietnia. Wtedy też uczniowie powinni otrzymać świadectwa ukończenia szkoły, co jest warunkiem dopuszczenia do egzaminu maturalnego 6 maja. Zakończenie roku szkolnego powinno zostać poprzedzone wystawieniem przez nauczycieli ocen i zatwierdzeniem ich przez rady pedagogiczne klasyfikacyjne, które zgodnie z obowiązującym prawem podejmują uchwały zwykłą większością głosów, w obecności co najmniej połowy jej członków. Jednak ze względu na strajk nauczycieli, nie wszędzie się one mogą odbyć. Przyjęta dzisiaj przez rząd nowelizacja przewiduje, że w szkołach, w których rady pedagogiczne nie podejmą decyzji o dopuszczeniu uczniów do matury, prawo takie będzie przysługiwało dyrektorowi szkoły, a w szczególnych przypadkach – organowi prowadzącemu.

 

Na szczęście nie dotyczy to zambrowskich placówek. Jako pierwsi w Zambrowie strajk zawiesili nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie, zapraszając uczniów trzecich klas liceum na konsultacje 12 kwietnia. Od 15 kwietnia wszyscy uczniowie ZSO powrócili do swoich ławek. Następnego dnia (16.04.) protest zawiesili także nauczyciele z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości, a już 17 kwietnia również nauczyciele Zespołu Szkół nr 1. Decyzje te, wg oświadczeń nauczycieli, zostały podyktowane koniecznością klasyfikacji uczniów, którzy w maju będą pisali egzaminy maturalne.

 

Dziś mija 17 dzień strajku. W całym kraju protestuje około 13 tysięcy placówek. Jak wynika z informacji prezesa zambrowskiego oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego Andrzeja Kośnika, na ten moment w powiecie zambrowskim akcja strajkowa nadal trwa w 4 placówkach, tj. we wszystkich szkołach podstawowych w Zambrowie oraz Zespole Szkół w Szumowie. Pozostałe szkoły zawiesiły akcję protestacyjną.

 

W piątek, 26 kwietnia na stadionie narodowym w Warszawie ma się odbyć tzw. okrągły stół edukacyjny w sprawie oświaty. Do udziału w debatach premier Mateusz Morawiecki zaprosił rodziców, ekspertów, pedagogów, wychowawców, nauczycieli, związkowców i opozycję. Zanim ZNP przystąpi do rozmów z przedstawicielami rządu, jutro o godz. 9.00 ma się zebrać prezydium ZG ZNP. Jednak wstępnie ZNP, FZZ i większość organizacji pracodawców zapowiedziało, że nie weźmie udziału w okrągłym stole.

Reklama

Trwa protest nauczycieli. W naszym powiecie nadal strajkują 4 placówki komentarze opinie

 • gość 2019-04-24 18:51:17

  Niech się wezmą za prawdziwą robotę jak im źle pracować po 18 godzin tygodniowo. niech minimum 40 do 50 godzin popracują za 13 -15zł i zobaczą jak dobrze. Od picia kawy i jedzenia ciasta na lekcjach poprzewracało się im w pi......;

 • aaaa - niezalogowany 2019-04-24 18:54:22

  Popieram , nauczyciel to umysłowy zawód ale np informatyk ma bardziej skomplikowana pracę a i tak pracuje po 60h tygodniowo . Nauczyciele ja bym dla przykładu wyje.... po kilku i dał prace po 8h dziennie za np stawkę 20 zł za wiedzę czyli 160h miesięcznie x 20zł = 3200

 • gość 2019-04-24 19:18:32

  18 godzin tygodniowo? Wiecie że nauczyciel pracuje też w domu? Sprawdzanie sprawdzianów, kartkówek, przygotowanie materialów, znoszenie niewychowanych bękartów, telefony od rodziców o 22, spotkania z rodzicami poza godzinami pracy i wiele, wiele więcej... Trochę empatii ludzie.

 • Krzysztof - niezalogowany 2019-04-24 19:49:54

  Nauczyciel posiadł pewien dar, nauczył nas wszystkich pisać, czytać i liczyć. Niestety w wielu wypadkach rodzice kwestię dobrego wychowania, szacunku dla ludzi, zrzucili na barki tych leniwych nauczycieli. Teraz mamy tego pokłosie. Po co nam nauczyciele? Teraz mamy przecież wikipedie, google. Zamknąć szkoły, zamienić je na markety. Ciekawe czy z tymi hasłami nie wygrał bym wyborów na prezydenta, posła czy burmistrza?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 19:49:55

  Nikt nie każe nauczycielom o godzinie 12 wychodzić ze szkoły. Jeśli będą siedzieć w pracy po 8 godzin dziennie tak jak każdy człowiek na pełnym etacie wówczas problem zabierania „pracy” do domu szybko się rozwiąże. W pozostałe 4 godziny sprawdzą wszystkie kartkówki, sprawdziany, zeszyty oraz odpowiedzą na pytania rodziców odbierających dzieci ze szkoły o 15:30.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 20:09:49

  Problem polega na tym , że w polskich szkołach nie ma warunków do sprawdzania i przygotowywania się do zajęć. Jeden wspólny pokój, w którym czasami nie ma miejsca dla wszystkich, brak komputera i drukarki, miejsca na książki, dlugo możnaby wymieniać te braki, dlatego nauczyciele wszystko robią w domach. O tym jak wygląda tydzień pracy polskiego nauczyciela najlepiej opowiedzą ich rodziny, a zwłaszcza dzieci. Polecam rozmowy z nimi.

 • gość 2019-04-24 20:14:49

  A w domu mp sprawdzanie kartkówek i wstawienie prania, jedzeni obiadu itp jednocześnie to ok?? ja tez bym wolał pół dnia w domu przesiedzieć przy komputerze zamiast w pracy i np pilnować dzieci jednocześnie , zamiast płacić niani.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 20:15:19

  Popieramy wasz strajk. !!!!!! To rodzice powinni walczyć o swoje dzieci, gdy każdy rząd wymądrzał się wprowadzając reformy szkolnictwa. I gdzie wtedy byliście???- pewnie przed telewizorem. A nauczyciele przed sejmem za was. Codziennie narzekamy, że dzieciom ciężko, dużo nauki, dużo pracy domowej, ciężkie plecaki, itd itd... To się zdecydujcie czy narzekacie na szkołę czy nie? Czy chcecie zmian, na które możecie mieć wpływ, a nie przemądrzała Pani lub pan minister w każdym rządzie.

 • gość 2019-04-24 20:16:18

  Wujek Kaczyński i tak wam nic nie da

 • gość 2019-04-24 20:18:07

  Za PO zarabialiście mniej i nie było strajku, dlaczego? Teraz PO-wcy nakręcają strajk aby wygrać wybory, a potem pokażą wam serdeczny palec, powiedzą ze nie ma , temat przerabiamy . Za PO nei było na 500+ bo brali do kieszenia, PIS uszczelnił i starcza na 500 , podwyżki i dług publiczny maleje..

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 20:29:18

  Nauczyciel nie musi odbierać telefonów wieczorem. Nie musi udostępniać swojego prywatnego telefonu. Wystarczy jak spędzi w szkole 8 godzin i rodzic będzie mógł z nim porozmawiać w jego zakładzie pracy między lekcjami, w tzw. okienkach lub po godzinach pensum. Oby był w szkole 8 godzin. Byłaby też możliwość telefonicznego skontaktowania się na numer służbowy szkoły w trakcie ośmiogodzinnego dnia pracy nauczyciela. Nawet w Chinach w szkolach każdy nauczyciel ma w szkole swoje biurko, komputer i tam sprawdza pracę domowe czy klasowe czy sprawdziany. Ma też czas wytłumaczyć niekumatym uczniom to czego nie zrozumieli na lekcjach. Nie ma tym samym czegoś takiego jak KOREPETYCJE. Osiem godzin pracy- tak, jak wszyscy inni. A w nagrodę za służbę społeczeństwu- wakacje, ferie i przerwy świąteczne, że nie wspomnę o możliwości skorzystania z rocznego urlopu zdrowotnego, z którego nauczyciele chętnie korzystają. Z innej beczki... Nauczyciele! Czy już walizki spakowane? W przyszłym tygodniu strajkujecie czy jedziecie na zagraniczny wypoczynek z żonami, mężami i kochankami na zorganizowany przez szkołę wyjazd? .

 • gość 2019-04-24 21:02:51

  Współczuję nauczycielom bezradności wobec głupoty ludzi szczekających, że nauczyciel pracuje 18h tygodniowo jedząc ciasto podczas lekcji. Wprowadzenie 8h dnia pracy dla nauczycieli byłoby dobrym pomysłem tylko gdyby szkoły były w stanie zapewnić sprzęt i indywidualne miejsca pracy każdemu z nich. Już widzę jak rodzice załatwiają sprawy swoich 'bombelków' do godziny 15. HA HA. Niektórzy rodzice myślą, że to nauczyciel powinien się dopasować do nich, a nie oni do nauczyciela.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:04:57

  Dług publiczny jest największy w historii. Na koniec 3 kwartału za 2018 wynosił ponad 977 mld zł. Za 2019 będzie większy. Czy my musimy żyć w konfliktach, czy musimy wciąż skakać sobie do gardeł???? Polityk powinien dostać średnia krajową!!! I nie powinien mieć tyle dodatków- na auto, na biuro, za mieszkanie jak przyjedzie do sejmu bo hotel sejmowy za słaby, nawet przyjazd do pracy jest mu płacony. Za kolacje i obiady niby służbowe. A nam kto płaci za taki dostatek.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:07:22

  Ministerstwo kultury poinformowało o zwiększeniu dofinansowania na budowę toruńskiego Muzeum "Pamięć i Tożsamość" im św. Jana Pawła II, którego współtwórcą jest fundacja Lux Veritatis. Kwota dofinansowania nie wyniesie 70 mln zł, jak zakładano początkowo, a 117 mln zł. Musimy mieć teraz to muzeum. Mało budynków w Polsce by w nim zrobić muzeum???

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:12:38

  Popieramy was nauczyciele!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:15:13

  My też popieramy ten strajk.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:20:33

  A czy ktoś tu w ogóle pomyślał o dzieciach? Ludzie, opamiętajcie się... Przecież później materiał będzie trzeba odrobić. A czemu nasze dzieci mają odrabiać w wakacje? Przecież to ustawowy odpoczynek. Teraz za ten strajk nauczyciele strajkujący nie powinni dostawać pensji. Nie pracuje, nie zarabiam. Proste

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:24:11

  Przeciwko strajku

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:33:04

  Ten rząd olał strajki : rolników, rezydentów, pracowników sądów, pielęgniarki, osób niepełnosprawnych, taksówkarzy, policjantów, służby cywilnej, krus, nauczycieli, sędziów i ludu o sądy, górników, budujących autostrady, sadowników. Pewnie kogoś ominęliśmy, ale lista jest zbyt długa. Co się wyprawia w tym kraju.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:36:51

  Nauczyciele to wasz pierwszy taki strajk. Macie wiele słusznych racji. Nasze dzieci nie ucierpią bardziej przez ten czas strajku niż cierpią ucząc się na książkach, które nie są mądrze napisane. Nowa reforma to lipa a nie mądra decyzja. Wspieramy!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:37:23

  Po co nam nauczyciele? Każdy rodzic lepiej wie jakie jego dziecko jest mądre, powinno siedzieć w domu i samo się uczyć. W końcu chyba książki od przedmiotów są w domu? Każdy z rodziców jest ekspertem od języków, matematyki i innych przedmiotów. Pokażmy nauczycielom, że są niepotrzebni.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:41:35

  Popierr kraj... I tępi ludzie popierający Pisiorów... Aroganckich, butnych dekli, rozdających kasę innych ludzi... A o pracy nauczyciela Ci, co piszą takie brednie, nie mają pojęcia. Ale skąd mają mieć, jak sie na książki pluło? Średniowiecze...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:53:50

  Nauczuviele nie znaja przepisów, to że siedzą w dimu i sprawdzają, nie robią tego za darmo, maja za to płaconee w ramach 40 godz tyg pracy. A każdy wolałby iśc do domu o 11 i w między czasie odebrac dziecko z przedszkola. Załatwić spr urzędowe. Urlop dwa miesiace wakacji.dwa tyg ferii. Wolne przed swiętami.po swietach.wolne dni dyrektorskie.Nauczyciele swoim zachowaniem obrazaja innych ciezko pracujących ludzi.też po studiach i na kierowniczych stanowiskach 2800 netto.Nie tulko wy pracujecie.inni też pracują i nie narzekają. MAJA TULKO 26 DNI URLOPU.Narzekacie że nie mozecie jechać w pażdzierniku na wycieczkę. Ludzie po studiach nie nauczyciele tez nie mogą.bo ich zwyczajnie na to nie stać.nie maja kasy z koropetycji. Brak szacunku dla innych grup zawodowych

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:58:42

  To nauczyciel mnie uczył i dziś jestem w dobrym miejscu. On mnie nie okradał i nie krzywdził. On uczył po 30 dzieci w klasie przez kilka godzin i lekko nie miał. Ten zawód zasługuje na szacunek. Popieram i wspieram całym sercem każdego nauczyciela.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 21:59:53

  Propozycja Nauka tylko w szkółkach niedzielnych. Nauka pisania i liczenia w ograniczonym wymiarze. Historia, fizyka, chemia zbytek.

 • gość 2019-04-24 22:10:36

  brawo Pan Prezydent Duda masz ++za dzisiejszą sensowną wypowiedź błędy nauczycieli zasiadają w ławach sejmowych..........

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:13:24

  Pytanie do rodziców, którzy tak bardzo martwią się o zaległości w nauce. Ilu z was wychodząc rano do pracy czy też pozostając z nimi w domu, zadało jakiś materiał do nauczenia, a później sprawdziło czy pociecha nauczyła się? Może wielu odkryje u siebie wtedy ten dar i ideę niesienia kaganka oświaty? W końcu 18 godz w tyg to nie tak dużo. Przecież my Polacy na wszystkim się znamy. Poradzimy sobie i bez nauczycieli.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:19:48

  Brawo za to pytanie do rodziców

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:46:15

  1.Skoro wiedziałeś /wiedziała, że to tak marnie płatny zawód po co w ogóle było się pchać i narzekać. 2.Rodzice powinni wziąć się za własne dzieci a nie zlewać wszystko na szkołę. To rodzic powinien uczyć dyscypliny a nie szkoła.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 22:53:00

  Nauczyciel to dno. Ha warunków szczególnych chcą dla siebie a dla naszych dzieci to lepsze warunki się nie należą? Grzeczne pytam! Mało wam? To won na truskawki lub szparagi do Niemiec!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:24:57

  Nauczyciele też potrafią zniszczyć życie uczniom. Żadnej podwyższki ! proszę o wyciągnięcie konsekwencji za łamanie Konstytucji strajkiem i wciągania ucznia w te brudne jako zakładnika. Poszli do pracy na 8 godzin dziennie .

 • Gość - niezalogowany 2019-04-24 23:44:34

  Żeby wymagać szacunku, najpierw trzeba samemu kogoś szanować. Teraz pretensje za wszystko... Uciemiężona grupa społeczna: nauczyciele... Farsa. Wstyd!

 • Obserwator - niezalogowany 2019-04-25 01:45:56

  Widzę, że większości piszącym strasznie przeszkadza zawód nauczyciela. Przywileje innych grup zawodowych nie istnieją najwyraźniej. Prości ludzie i tym bardziej proste komentarze. Legaty którzy biorą pieniądze za sam fakt posiadania dzieci nikomu nie przeszkadzają. Dzieci mają wolne więc kochani rodzice macie teraz świetną okazję żeby się wykazać . Tylko jest podstawowy problem- sami sobie nie możecie poradzić niejednokrotnie z jednym dzieckiem ale szkalować innych przychodzi łatwo. Po co posyłcie dzieci na korepetycje a potem wypominacie? Przecież dla tak inteligentnych ludzi, którzy takie mądrości wypisują chyba materiał szkoły podstawowej nie sprawia problemu? A może lepiej w tym czasie pozbyć się syna lub córki a samemu oddać się swojemu hobby - bo przecież stać a niech ten prostry nauczyciel pracuje za marne grosze. Nie byłoby zainteresowanych to nie byłoby korepetycji- prosta zależność - ale tylko dla rozumnych. Więc mam propozycję - niech każdy zajmie się sobą i swoją pracą bo ocenianie innych przychodzi łatwo.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 06:12:40

  Pytanie do rodziców, którzy tak bardzo martwią się o zaległości w nauce. Ilu z was wychodząc rano do pracy czy też pozostając z nimi w domu, zadało jakiś materiał do nauczenia, a później sprawdziło czy pociecha nauczyła się? Może wielu odkryje u siebie wtedy ten dar i ideę niesienia kaganka oświaty? W końcu 18 godz w tyg to nie tak dużo. Przecież my Polacy na wszystkim się znamy. Poradzimy sobie i bez nauczycieli. Tylko ze my nie strajkujemy chodzimy do pracy i za najnizsza krajowa teraz musze komus zaplcic za siedzenie z dziecmi pajacu

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:00:37

  To niech ten ktoś uczy w tym czasie twoje dzieci. Wyjdzie na to ze zaoszczędzisz bo korepetycji unikniesz. Czas z dzieckiem spędzisz po pracy by go dokształcić i powtórzyć to czego niania w dzień nauczyła.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:01:44

  Praca jest w miejscu zakladu pracy a szkoła jest miejscem pracy wiec niech siedzi w szkole a nie w domu i nie opowiada bzdur świat nie torba jeśli się nie podoba to niech zmieni zawód to proste jak drut rodzice wejście się w końcu ipogoncie te czerwona zaraze a nie Polsacie im na szantaż swych pociech

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:03:43

  Rady daje a błędy robi :)

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:09:32

  Strajkują bo im źle. Mają prawo jak wszyscy. A komu źle to prywatne szkoły są, uczyć dzieci samemu w domu od zawsze było można i tylko zaliczenia pozytywne otrzymywać. Wielu może zmienić pracę i nauczycieli i ci krytykanci. Tylko po co ? Poprawmy to co złe i już. Nie trzeba dużo wysiłku. 117 mln na muzeum dla Rydzyka to już dobry początek by dać na szkoły !!! Poszukajmy jeszcze z skąd ująć by pomóc naszym dzieciom i nauczycielom.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:15:05

  Pytanie do rodziców, którzy tak bardzo martwią się o zaległości w nauce. Ilu z was wychodząc rano do pracy czy też pozostając z nimi w domu, zadało jakiś materiał do nauczenia, a później sprawdziło czy pociecha nauczyła się? Może wielu odkryje u siebie wtedy ten dar i ideę niesienia kaganka oświaty? W końcu 18 godz w tyg to nie tak dużo. Przecież my Polacy na wszystkim się znamy. Poradzimy sobie i bez nauczycieli. Tylko ze my nie strajkujemy chodzimy do pracy i za najnizsza krajowa teraz musze komus zaplcic za siedzenie z dziecmi pajacu Od pajaca... Nikt nie każe Ci pracować za najniższą. Czyżby wiedzy zabrakło a może w tej sławnej biedronce już nie ma miejsc na kasie? Podobno są miejsca i płacą więcej niż najniższa krajowa.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:51:17

  Jakby do szkół były rekrutacje to i inne osoby mogłyby wejść do zawodu. Byłyby określone warunki i każdy kto je spełnia miałby szansę na zatrudnienie. A tak to tylko po znajomości - sklepowa, agent ubezpieczeniowy. Mąż coś przysponsoruje i żona wielka nauczycielka z małą wiedzą. A dyrekcja ją pcha, bo potem lizaki i soczki na czwartakiadę dostanie. Żenada

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 07:57:38

  Popieram ten strajk.

 • gość 2019-04-25 08:04:25

  Tylko 30 %, czemu nie więcej, idźcie na całość -100%. Nie przypominam sobie aby którakolwiek grupa społeczna podczas strajku w ten sposób potraktowała dzieci i młodzież. Ukłony dla szkół średnich z Zambrowa że w końcu skończyły ten cyrk. Pytanie pozostaje co z podstawówkami. Kiedy te dzieci to nadrobią. Oczywiście może rodzic, ale nie każdy ma takich rodziców którzy mogą i chcą. Na takie podwyżki zasługuje niestety tylko połowa zambrowskich nauczycieli. Reszta może i skończyła pedagogikę , ale nic z niej nie wyniosła. Ile razy słychać jak puszczają dzieciom filmy, youtuba, dzieci czytają a pan/pani szuka sobie czegoś w tablecie, sprawdza klasówki ( które rzekomo zabiera do domu), rozmawia przez telefon za drzwiami. Ci którzy zasługują niestety tez strajkują najprawdopodobniej dlatego, że boją się ze ich inni zadziobią. Jest to zresztą kolejny problem w Zambrowskich szkołach - nie wychylaj się, nie wykazuj się - bo inni też będą musieli, a po co.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 08:31:04

  Teraz nauczyciele wezma sprawdziany z Internetu albo spisza albo wydrukuja gotowcs i w domu sprawdza z odpowiedzi i zadowoleni a oni sami powinni go sprawdzic a nie same odp

 • gość 2019-04-25 08:31:19

  Nauczyciele inaczej traktują uczniów znanych mieszkańców a inaczej innych ,a 1000 podwyżki z wyrównaniem od stycznia to chyba parodia,dobrze że nie od września.W sklepach jest tyle wakatów droga wolna.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 08:53:24

  Tak, niech strajkujący odejdą z pracy. Tylko kto wtedy będzie uczył te dzieci... Przecież nie rodzice, którzy sami mają poważne braki. Nawet 5% młodych nie wyraża zainteresowania pracą nauczyciela że względu na słabe zarobki. Jesteśmy pod tym względem europejskim dnem. Średnia wieku nauczyciela przekracza 40 lat. Odejdzie stara kadra to przyjdą nowi desperaci, którzy o idei wartej 1800 na start nie wspomną.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 09:01:32

  W każdym zawodzie są ludzie różni. Nie na idealnych sklepowych, mechaników, księży, fryzjerek, kierowców, itd Od miesięcy nauczyciele mówią głosem prośby i rząd nieraczył im poświecić uwagi. Ksiądz za godzinę mszy pogrzebowej 1500 zł bierze. Co to za kraj pytam ????

 • gość 2019-04-25 09:18:18

  Różnica jest taka, że jeśli chcemy skorzystać z usługi, to sobie wybieramy fachowca, a nauczyciela - nie bardzo, skazani jesteśmy na takich, jacy są - i nawet nie chodzi o to, ze nieidealni, ale o to, że jeszcze w XXI wieku zdarzają się tacy gnębiciele, wręcz psychopaci - jak się na kogoś uweźmie - to .................. nikt i nic nie pomoże.Teraz cały rodzicielski ból wychodzi z ludzi, z byłych uczniów.... Czy nauczyciele mówią "głosem prośby"? Zagrożenie jakie zawisło nad obecnymi rocznikami uczniów - to nie jest głos prośby. Wymuszenia i terroryzowanie oraz gnębienie tych, którzy odstąpili od strajku - to głos prośby? Moim zdaniem - teraz - wychodzi prawda na jaw - jacy oni są - i to jeszcze nie cała prawda. Dlaczego porządni, uczciwi, kulturalni, prawdziwi pedagodzy i nauczyciele nie przeciwstawią się tej przemocy? Strajk wymuszony na wielu na siłę - to nie strajk, to jakiś terroryzm!

 • gość 2019-04-25 10:21:50

  "Etos" lekarza , policjanta , prawnika i w końcu dołączył do tego zacnego grona nauczyciel - - wszystko to kocopoły dla naiwnych.

 • gość 2019-04-25 10:50:31

  strajkować trzeba było we wrześniu a nie teraz jak się przez rok szkolny brało kasę a jak przychodzi do klasyfikacji to strajk.Oddajcie kasę i kwita

 • gość 2019-04-25 11:52:26

  Przegracie Nauczyciele wszystko. Szacunek rodziców już straciliście, jeszcze jak przyjdzie młodzieży uczęszczać do szkoły w okresie wakacji aby zrealizować program nauczania to już jesteście całkowitymi straceńcami. I życzę Wam aby się rodzić i uczeń od was całkowicie odwrócił.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 12:46:22

  Moje dzieci uczą się teraz tego co musiały by podczas nauki w szkole. Nie martwię się ze pójdą do szkoły i będą musieli zaliczać. Jeśli poświęcicie więcej uwagi dzieciom problem będzie dla nich lżejszy. Bo to chyba o ich dobro dbają ci dobrzy rodzice, którzy też pracują.

 • gość 2019-04-25 12:51:01

  Popieram strajk Nauczycieli jak rodzic ucznia i nawet jak ustawą PIS przedłuży rok szkolny do 31.08.2019r, poradzimy sobie! Trzymajcie się razem i nie poddawajcie! Nie dajcie się zastraszyć! Jak widać na tym forum, PIS-owskie trole rządzą. Szacunek to ja straciłem do łamistrajków. Oni powinni się wstydzić przede wszystkim

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 12:52:28

  Niepodobające się strajki lekarzy a do nich chodzicie!!! Niepodoba się strajk rolników a jecie!!!! Wy zajmijcie się wszyscy praca uczciwie za która wam płaca wasi pracodawcy a popołudnie dzieciom poświęćcie czas by mądre były!!! I nie wyzywajcie bo to nie po katolicku.

 • gość 2019-04-25 13:16:25

  Ale TY głupi jesteś z tym swoim "szacunkiem"//// :))))

 • Ośla ławka - niezalogowany 2019-04-25 13:43:45

  Zero w was Solidarności.. Zamiast definitywnie opuścić stanowisko pracy to większość pracuje i czeka na podwyżkę. Popatrzcie na górników wychodzą na ulice palą opony rzucają celami i dostają, ale wy drodzy nauczyciele możecie to zrobić w sposób cywilizowany i bardziej kulturalny.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 14:06:52

  Strajk zawieszony Wydymał Was broniarz A teraz ani podwyżek ani kasy za te dwa tygodni do tego gorycz porażki Do września zreformują was i może odplewią Nauczyciel ma zarabiać ale nie ten który nie dostał się na studia albo nie zdał matury to poszedł do szkoły uczyć Wielu dobrych nauczycieli niepotrzebnie uwikłało się w tę awanturę a szkodami nimi stoi naszej młodzieży chowanie

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 14:32:37

  To nie kończy strajku, a może dobrego początek !!!! Dzieci maturę zdadzą a minister rozwiązania lepsze znajdzie. Trzymamy za was kciuki nauczyciele.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:21:54

  Tak, na pewno, ten który matury nie zdał, poszedł uczyć...Co za bzdura ciemnoty....

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 15:25:30

  Tak, prawda, nie ma pojęcia, a się wypowiada, że bez matury w szkole uczy

 • gość 2019-04-25 15:42:46

  ok uściślę -nie zdał matury w pierwszym terminie

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 16:51:30

  Do strajku przystąpiło 160 tysięcy nauczycieli. Nie jest dobrze w tym kraju i musi ktoś się opamiętać. Nie można lekceważyć lekarzy, nauczycieli, osoby niepełnosprawne itd itd co strajkują. Strajk to ostateczna forma działania, gdzie dana grupa społeczna prosi o to by ja wysłuchać. Te 160 tyś nauczycieli to też ludzie, rodzice i dziadkowie. To Polacy!!!!! Brat bratu wilkiem!!! Co to za społeczeństwo!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:04:33

  Te pytanie moze nie do tegp ale czy ktoś z was robi tutaj rzeczy z origamo i ma cos gotowego do sprzedania na juz jakis łabędź czy coś

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 17:41:21

  I tak można poznać co nauczyciel myśli o dziecku i jego rodzicach. Mam nadzieję że dyrektorzy szkół podejmą odpowiednie kroki co do nie których swoich podwładnych.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 18:14:07

  Co za debil pisze ze ktos jest nauczycielem bez matury?wez sie przedstaw bo ja mysle ze to chyba malpa nauczyla sie pisac i pisze takie brednie he

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 18:25:22

  A co ma nauczyciel myslec o dziecku? to nie ksiadz;) a tak naprawde to co moze myslec?mysle ze raczej wspolczuc tym dzieciom co rodzice tak pisza o nauczycielach jak oni maja super i w ogole wylewac swoje zale i nieszczescia w zyciu na forum:)zal mi takich niemyslacych samodzielnie ludzi ale i tacy musza vyc bo kto by bral te 500+i inne zapomogi;)

 • gość 2019-04-25 18:55:29

  a nauczyciele nie biora 500 +

 • gość 2019-04-25 19:58:53

  Na bruk połowę wylać W czasach kapitalizmu zachciewa się nie wiadomo czego To nie ta epoka !!! Jak nie pasuje praca to się zwalniać.U prywaciarza nie byłoby ani dnia strajku

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:05:28

  Jak nie pasuje to na Śląsku w kopalni węgla lepiej płacą i jaki spokoj bez stresu czesami tylko na łeb coś moze spaść ale to już ryzyko zawodowe.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:33:49

  U prywaciarza to i 26 dni urlopu nie przysługuje! Komu pasuje to niech u takich pracuje. A dzieci sam naucza, skoro taki mądry bo nauczyciele to durnie. Po co szkoła, po co wypominać i po co obczernianie za plecami, że nieroby.? W końcu tacy wykształceni rodzice!! To ogarnijcie lekcje i nie puszczajcie dzieci komuś by wadze skarby głupot uczyły. Tym Wszystkim krytykantom to teraz niech podania piszą o zgody na nauczanie w domu!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 21:46:11

  Ta wylac do prywaciarza i do kopalni haha co za barany a co ty baranie jeden z drugim nauczysz czegos?pewnie tak tylko szkoda ze szczekania na drugiego to cala prawda o baranach piszacych glupoty;) dno i wodorosty sloma z butow wystaje wam glaby;)

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:14:38

  Niby taka inteligencja i słoma z butów im nie wystaje a dali sie prowadzić Broniarzowi jak stado baranów na hali by na koniec wydymal ich w d... Oto cała prawda. On ma kasę a reszta.......... i kamieni kupe.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:22:52

  Nie no ty wiesz najlepiej nie?na tvp1 tak mowia czy trwam?wlacz myslenie uzyj mozglu i dopiero pisz ok?bo narazie to dymaja takich jak ty ze niby cos dadza ale ze wiecej zabiora to nic co?he oj szkoda gadac ile w tej Polsce baranow dajacych sie dymac najgorsze to ze dalej beda sie z tego cieszyc bo dadza pis znow wladze absolutna

 • Gość - niezalogowany 2019-04-25 22:54:57

  Jak sie komuś nie podoba to droga wolna wybrać kraj i zawód i nara. Zamiast płakać że PiS zły i mało dał, popatrz co dostaliście od PO przez 8 lat. Wielu nauczycieli nie strajkowalo bo to inteligentni ludzie i nie przebierali sie za krowę aby zaśpiewać durna piosenkę. Niestety i w szkołach już zaczną uczyć krowy i barany. Mam nadzieję że jednak wygra opozycja to wam dadzą po 1000 lub palą. Amen.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 00:02:12

  Paragon za korepetycje. Nauczycielu zapłać podatek.

 • gość 2019-04-26 08:07:54

  Dobry nauczyciel to w szkole wszystko wytłumaczy.Nie zadaje po 3 wypracowania z dnia na dzień i po kilka stron zadań.Za dużo zadają do domu a za mało wykonują w szkole.Poszli na łatwiznę..Dziś dla nauczycieli tylko kasa i nic więcej a na pewno nie uczniowie.Szukają szacunku ?????

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 10:28:02

  Szacunek byl ale z 15lat jak nauczyciel lal po lapach teraz to tatus z mamusia na skarge przydzie albo dalej podpierdzieli ze nauczyciel krzyknal sami robia z dzieci takie "ciotki"i sie dziwia ze sie uczyc nie chce tylko gada jaki ten zly a ten to za duzo zadaje legaty do roboty dzieciom pomagac bo jak tak bedzie to za nastepne 15lat bedzie sama patola zyjaca z pieniedzy podatnikow jak tacy jeszcze beda he

 • gość 2019-04-26 12:16:33

  Przedmówca pewnie nieraz nie tylko po łapach, ale i po głowie dostał? He?

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 12:49:12

  Pewnie ze tak:) i teraz umiem samodzielnie myslec nie to co ty jak stado baranow jeden baran cos powie i reszta powtarza;)

 • Seba - niezalogowany 2019-04-26 13:04:13

  Śmieszy mnie to wszystko. Od 18 lat mieszkam w Belgii i mam 3 dzieci. Może poziom nauczania nie jest najwyższy ale nauczyciele tak samo jak inne grupy społeczne pracują tu po 36 godz i mają średnie zarobki. Dla wszystkich jest to normalne, a w nagrodę za trud przebywania z dziećmi maja łącznie 3 miesiące wolnego w roku. A jeśli chodzi o naukę to i tak co najmniej godz dziennie musimy im poświęcić w domu. Najlepiej udawać ucisnionych. Każdy ma prawo do zmiany, w budowlance czy jakimkolwiek markecie pracy nie brakuje.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 15:18:27

  A ja mieszkam w pl 50lat i smieszy mnie to ze Ciebie to smieszy jak ty za granica a nie tu:)

 • gość 2019-04-26 15:24:29

  Ha hahaha akurat ten bzdet o baranach powiedział Michnik, a Ty jak ten baran powtarzasz!!! Widocznie dostawałeś nie tam gdzie trzeba i nie to, co trzeba!

 • gość 2019-04-26 15:27:05

  Może gdybyś dostawał nagrody i dyplomy (jak ja!) to byś się trochę wnikliwiej nauczył oceniać rzeczywistość :)

 • gość 2019-04-26 16:36:48

  Prawda jest taka, że przyjmuje się do szkół głąby, barany, które nie nadają się do liceum, a później trzeba korepetycjami pomagać, bo inaczej połowa nie przebrnęłaby przez szkołę!!!!! To męka uczyć takie głąby! Nauczyciel powinien zarabiać 5 tysia i powinien być przesiew, kto się nadaje, a najlepsi powinni być nagradzani godnie za swoje osiągniecia! Wtedy możemy mówić o wynikach! Teraz wszystkie głąby chcą mięć wyższe wykształcenie, a po prostu.....nie nadają się do wyedukowania! Takie głąby niech uczą się w domu!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 18:09:32

  Jestem za!! ;))

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 18:13:04

  No i wlasnie widac kto ma swoje zdanie ja nie slucham Michnika i nie wiem co mowi bo polityka sie nie zajmuje pisze to co mysle a Tobie wspolczuje ze znasz wszystkie wypowiedzi tych zlodzieji;)

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 18:16:07

  Nagrody i dyplomy jak ja?haha dlugoborz sie nie liczy wiec cisza;)

 • gość 2019-04-26 19:52:01

  Dlaczego się nie liczy? Liczy się, jak najbardziej, nie bądź taki skromny!

 • gość 2019-04-26 19:53:12

  Złodziei nie złodzieji !!

 • gość 2019-04-26 20:21:17

  Nie znam wszystkich, tylko te obiegowe. Jeśli Michnika nie czytasz, a myślisz podobnie jak on, to dziwnie brzmi Twoja samoocena. Poza tym Michnik nie jest politykiem, jest publicystą i liberałem.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-26 21:54:49

  Dla mnie moze byc i Twoim ojcem poprostu zdanie innych mnie nie obchodzi dalej chcesz ta marna dyskusje prowadzic?z takimi jak ty moge tylko sobie pozartowac bo normalna dyskusja nie ma sensu bo wiesz najlepiej co inni powtarzaja:)

 • gość 2019-04-28 06:17:00

  A o czym z Tobą dyskutować? W kółko powtarzasz to samo........ Nie interesują mnie Twoje zaczepki, ale - jak widzisz - odpowiadam na nie. Bardzo dobrze zrobisz, jeśli już przestaniesz podskakiwać jak ta żaba , chociaż, jeśli musisz, to pisz! Mnie to nie przeszkadza. Bo, bo, bo ....

 • gość 2019-04-28 11:12:41

  Jeśli klasa źle się uczy to wina nauczyciela.Nie umie przekazać wiedzy dla uczniów lub nie ma kwalifikacji albo specjalnie tak uczy aby chodzili przymusowo na płatne korepetycje.Kiedyś dla nauczyciela była hańba jeśli uczeń w szkole podstawowej chodził na korepetycje.Chcą podwyżek a sami nie mają ani doświadczenia a kwalifikacji.Kiedyś w szkole podstawowej uczyli nauczyciele którzy mieli lepsze wykształcenie.Zwolnić połowę,przyjąć nowych z upadłych szkół a ta co pozostała niech podpisze deklarację o rezygnacji ze strajków lub umowa na 3 miesiące.Ważniejsze jest dobro uczniów a nie kasa na którą lecą za wszelką cenę nauczyciele.Nauczycieli można wymienić,a niektórych wręcz należy bo się nie nadają do swojego zawodu

 • gość 2019-04-28 11:57:06

  Jeżeli dziecko jest inteligentne, pilne, nauczone systematyczności, dopilnowane przez rodziców to ......samo się uczy, wystarczy tylko ukierunkować. Jeżeli dziecko jest niedopilnowane przez rodziców, mało inteligentne, leniwe, niesystematyczne... to i Salomon nie pomoże!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-28 12:30:33

  Bibop

 • Gość - niezalogowany 2019-04-28 15:50:12

  Czego wymagać od nauczycielki co ledwo z klasy do klasy przechodziła? Jak taka osoba znalazła się w zawodzie?

 • gość 2019-04-28 18:39:32

  Raczej uczniowie wzorowi, zdolni, błyskotliwi i ambitni - swojego życia na ten zawód nie poświęcają..., a jeśli już im się zdarzy taki życiowy błąd - to wielu rezygnuje z takiej formy wegetacji....

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

CB RADIO montaż, strojenie,

Sprzedaż, montaż, naprawa i strojenie CB radia i anten. Sklep Planet ul. Białostocka 22d , Zambrów tel. 604419967


Zobacz ogłoszenie

Mechanik samochodów

Mechanik samochodów ciężarowych Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: • Bieżąca naprawa własnych samochodów ciężarowych • konserwacja części..


Zobacz ogłoszenie

Budynek 452m2, działka 604m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: NOWA NIŻSZA CENA!!!!! Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2..


Zobacz ogłoszenie

Główna księgowa lub główny

Poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/-y księgowa/-y Miejsce pracy: Zambrów, Firma Zorza, ul. Mazowiecka 57C OPIS STANOWISKA: prawidłowość i..


Zobacz ogłoszenie

Nowoczesny apartament w

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

Skuter ATX Motor Red Power

Sprzedam skuter firmy ATX Motor Red Power. Skuter mało jeżdżony, w dobrym stanie, jeździ bardzo dobrze, nic się nie psuje. Garażowany. Do skutera..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

profesjonalne tworzenie stron

Stworzę stronę WWW dla Twojej firmy, strony w pełni responsywne, optymalizacja pod SEO. Bezpłatna wycena. Szybka realizacja oraz w pełni..


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ! DEKODER 4K ZA

DRODZY KLIENCI❗️❗️❗️ W SALONIE NC+ PREMIUM W GALERII BEM CZEKA NA WAS NAJNOWSZY DEKODER 4K ZA JEDYNE 1ZŁ MIES❗️❗️ TAKIEJ PROMOCJI NIE MOŻESZ..


Zobacz ogłoszenie

Zabudowana działka przemysłowa

Sprzedam działkę przemysłową, zabudowaną, nr ewidenc. 1903/1 i 1903/2 o łączne powierzchni 1,0055ha, położoną na terenach produkcyjno-usługowych..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc operatora

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Pomoc operatora Zadania: ‒ obsługa maszyn produkcyjnych, -..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy magazyniera i

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera, jak również pracowników na inne stanowiska. Wymagane wykształcenie minimum..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka bez sprawdzania

Pożyczka dla każdego bez BIK. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel mamy dla Ciebie ofertę. - Nie pytamy o cel, - Pieniądze na..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik biurowy

Telewizja Kablowa DIPOL Sp. z o. o. dostawca usług telewizji kablowej, dostępu do sieci Internet oraz telefonii stacjonarnej poszukuje kandydata na..


Zobacz ogłoszenie

Rowery zachodnich renomowanych

Zapraszamy w KAŻDĄ NIEDZIELĘ na KIERMASZ ROWEROWY od 10.30 - 13.00 Do zaoferowania Markowe rowery Holenderskie i Niemieckie. Rowery sprawdzone w..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

praca dla murarzy

Poszukujemy murarzy i pomocników murarzy z własną działalnością. Stawka godzinowa dla murarza 23€, pomocnika 18€. Praca w Antwerpii. Zapewniamy..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Agregat uprawowo siewny

Przedmiotem sprzedaży jest nowy Agregat uprawowo-siewny 2,7m marki AGRO-LIFT. Agregat uprawowo-siewny bez hydropaku Wyposażenie standardowe: 1...


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcyjny

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Zadania: • Praca na super nowoczesnej hali produkcyjnej, • Prace..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Altanka

Altana nowa ośmiokątna o przekątnej 3,20 m. Altanka wykonana jest w całości z drewna sosnowego. Stabilna solidna konstrukcja, słupy nośne o..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

holowanie aut usługi

HOLOWANIE AUT ORAZ MASZYN ROLNICZYCH 7 DNI W TYGODNIU


Zobacz ogłoszenie

Meble na wymiar. Kuchnie,

Murawski Furniture z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej zajmującą się projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju mebli na wymiar tj..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc przy pracach

Witam, poszukuję osoby na kilka dni do pomocy przy pracach przydomowych w gospodarstwie.


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię kucharza do

Zatrudnię kucharza do restauracji Impresja w Zambrowie. Praca na cały etat, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju (kursy, szkolenia). Prosimy..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek.

! Hej popatrz - niby dlaczego nie miałabyś zarobić sobie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ!

TYLKO W SALONIE NC+ W GALERII BEM PAKIET 155 KANAŁÓW (DODATKOWO HBO ZA DARMO) ZA 36,66 ZŁ MIESIĘCZNIE! UMOWA TYLKO NA 18 MIESIĘCY PRZYJDŹ I ZAPYTAJ..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"