:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Trwa modernizacja sieci ciepłowniczej [foto]

Uwaga kierowcy. Zamknięto parking przy szczycie bloków aleja Wojska Polskiego 11 i 71. Pułku Piechoty 2. Wszystko przez roboty prowadzone przez spółkę ZCiW.

 

Wszystkich kierowców i pieszych informujemy, że od poniedziałku przy szczytach bloków aleja Wojska Polskiego 11 i 71. Pułku Piechoty 2 trwają roboty ziemne prowadzone przez pracowników Zambrowskiego Ciepłownictwa i Wodociągów sp. z o.o. W związku z tym znajdujący się tam parking został całkowicie zamknięty.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, prowadzone tam prace polegają na wymianie wysokoparametrowej sieci ciepłowniczej, która zaopatruje w centralne ogrzewanie i ciepłą wodę m.in. osiedla AWP i Raginisa. Wycinane są m.in. stare, ponad 30-letnie rury, a w ich miejsce dospawywane są nowe.

 

Prace na terenie parkingu na rogu ulic 71. Pułku Piechoty i alei Wojska Polskiego prowadzone będą przez najbliższe 2-3 tygodnie. Następnie mają przenieść się na drugą stronę jezdni - u zbiegu ulicy Obrońców Zambrowa i alei Wojska Polskiego - obok pralni.

 

Efektem realizacji przedsięwzięcia ma być poprawa wydajności energetycznej zambrowskiego systemu ciepłowniczego poprzez zmniejszenie strat energii powstających w procesie przesyłania i dystrybucji ciepła. Dla odbiorców to przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa oraz pewność, że ciepło będzie dostarczane niezależnie od pory roku.

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Trwa modernizacja sieci ciepłowniczej [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org