:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Trenuj pod okiem profesjonalistów. Rusza program „Klub 2016”

artykuł sponsorowany, Trenuj okiem profesjonalistów Rusza program „Klub 2016” - zdjęcie, fotografia

Trenuj i spędzaj atrakcyjnie i bezpiecznie wolny czas pod okiem specjalistów, nie przepłacając za profesjonalne treningi. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate realizuje program współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w Zambrowie. Jest on dostępny dla mieszkańców całego powiatu zambrowskiego.

Program „Klub 2016” realizowany od września ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz promocję sportu poprzez sztuki walki. Wszyscy uczestnicy programu mogą doskonalić się poprzez treningi karate, samoobrony i kickboxingu opłacając składkę miesięczną w wysokości jedynie 30 złotych miesięcznie do końca roku. Zajęcia odbywają się we wtorki i piątki od godz. 19:00 w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie.

Wszyscy uczestnicy ćwiczą bezpiecznie dzięki zakupionemu sprzętowi z dofinansowania programu „Klub 2016”. Treningi prowadzą Shihan Artur Więzowski 6 dan Kyokushin Karate 8 dan Ju Jitsu oraz Sensei Robert Gaździk 2 dan Kyokushin Karate 3 dan Ju Jitsu. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 604 259 053.

Warto dodać, że Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zrealizował na przestrzeni 21 lat w Zambrowie już kilka projektów promujących sport i edukację poprzez sporty walki, zarówno ze środków samorządowych, jak i ministerialnych oraz z Europejskiego Funduszu Społecznego.Polecamy:
:: Puchar Polski Polskiej Federacji IBK [foto]
:: Seminarium szkoleniowe w Ciechanowcu

Trenuj pod okiem profesjonalistów. Rusza program „Klub 2016” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org