:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Trener Piotr Rzepka zwolniony z Olimpii Zambrów

piłka nożna futsal, Trener Piotr Rzepka zwolniony Olimpii Zambrów - zdjęcie, fotografia

Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów. To pokłosie ostatnich wyników jedynej drugoligowej drużyny piłkarskiej województwa podlaskiego.

Ta decyzja dziwić raczej nie może. W ostatnich sześciu ligowych pojedynkach Olimpia Zambów nie wygrała żadnego meczu. Zanotowała bowiem dwa remisy i cztery porażki. To spowodowało, że pozycja biało-niebieskich w tabeli ligowej przestała być już bezpieczna. Obecnie zambrowianie zajmują 11. pozycję, ale do strefy spadkowej tracą zaledwie 3 punkty. Takie wyniki spowodowały, że decyzją Zarządu klubu Piotr Rzepka od dzisiaj kończy trenerską przygodę z Olimpią Zambrów.

- „Dziękujemy trenerowi Piotrowi Rzepce za ponad pół roku wspólnej pracy. Dziękujemy także za emocje i zwycięstwa. Doceniamy bardzo jego pracę oraz to, że podjął się jej w momencie, kiedy klub przechodził przez proces różnych zmian.” - czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej Olimpii Zambrów.

Piotr Rzepka był szkoleniowcem Olimpii od 3 września 2016 roku. W sumie zambrowski zespół pod jego wodzą rozegrał 15 meczów, z czego 5 wygrał, 5 zremisował i 5 przegrał. Daje to 20 zdobytych punktów w 15 spotkaniach. Biało-niebiescy mieli nawet doskonały okres w rundzie jesiennej, kiedy zostali okrzyknięci najlepszą drugoligową drużyną października (zanotowała wówczas 4 zwycięstwa i 1 remis). Później nadszedł jednak kryzys. Olimpia odnotowała bowiem dwie z rzędu porażki, następnie dwa remisy oraz ponownie 2 porażki.

Szczególnie dwa ostatnie spotkania mogą wskazywać na niewypały transferowe w przerwie zimowej. Dwie porażki (dotkliwa u siebie 5:1 z Legionovią Legionowo oraz wyjazdowa z niżej notowanym ROW-em Rybnik) przy sześciu nowych zawodnikach na boisku - z pewnością kłóciło się to z wizją Zarządu klubu, który ostatecznie postanowił pożegnać się z trenerem Rzepką.

Nazwisko nowego szkoleniowca Olimpii poznamy prawdopodobnie jutro.

Polecamy:
:: Wyniki 21. kolejki II ligi
:: Olimpia traci kolejne punkty. Tym razem przegrywa w Rybniku
:: Kadra Olimpii Zambrów na rundę wiosenną sezonu 2016/2017 [foto]
:: Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Legionovia Legionowo [video]
:: Wyniki 20. kolejki II ligi
:: Wysoka porażka Olimpii w pierwszym meczu po zimowej przerwie [foto+video]
:: Podsumowanie sparingów Olimpii Zambrów
:: Porażka Olimpii z Jagiellonią [foto]
:: Nowe twarze na testach w Olimpii
:: Trzecia sparingowa porażka Olimpii [foto]
:: Znamy terminarz domowych spotkań Olimpii w rundzie wiosennej
:: Olimpia minimalnie pokonała ŁKS Łomża w kolejnym sparingu [foto]
:: Porażka Olimpii z Wigrami Suwałki
:: Olimpia zremisowała ze Świtem [foto]
:: Zwycięstwo Olimpii w trzecim sparingu [foto]
:: Olimpia pokonała Mławiankę Mława w pierwszym sparingu [foto]
:: Olimpia rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej


Trener Piotr Rzepka zwolniony z Olimpii Zambrów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org