:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Tragiczny finał poszukiwań Sylwii Szymańskiej

policja, Tragiczny finał poszukiwań Sylwii Szymańskiej - zdjęcie, fotografia

Dziś odbył się pogrzeb 17-letniej Sylwii Szymańskiej, której poszukiwania śledziliśmy w ostatnich miesiącach. Młoda mieszkanka Rutek ostatnio prawdopodobnie była widziana 8 lipca 2016 r. około godziny 20.00 na przystanku autobusowym w miejscowości Gać w gminie Łomża.

Przypomnijmy, że poszukiwania Sylwii Szymańskiej trwały od lipca ubiegłego roku. W dniu 7 lipca 2016 r. około godziny 13:00 wyszła z domu babci w miejscowości Rutki Kossaki w powiecie zambrowskim z zamiarem spotkania się z koleżanką i nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatnio prawdopodobnie była widziana 8 lipca 2016 r. około godziny 20:00 na przystanku autobusowym w miejscowości Gać w gminie Łomża (powiat łomżyński).

Przełom w tej sprawie, niestety tragiczny, nastąpił w dniu 29 grudnia 2016 roku, kiedy to właśnie w miejscowości Gać jeden z mieszkańców odnalazł przypadkiem w lesie ludzkie szczątki. Okazało się, że było to ciało kobiety.

- „Pod koniec grudnia zostały odnalezione szczątki kobiety, które zostały zidentyfikowane jako Sylwia Szymańska.” - powiedziała nam oficer prasowy KPP w Zambrowie sierż. szt. Agnieszka Predko.

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba potwierdziła nam prowadzone w tej sprawie śledztwo, natomiast o szczegółach sprawy nie chce mówić. Zdradziła jedynie, że ciało znajdowało się w znacznym rozkładzie.

Polecamy:
:: Zaginiona Sylwia Szymańska nadal poszukiwana
:: Zaginęła 17-letnia mieszkanka Rutek

:: Potrącenie starszej kobiety w Rutkach. Policja apeluje o ostrożność
:: Nietrzeźwy kierowca na DK8
:: Volkswagen wylądował w rowie. „Ósemka” zablokowana [foto]
:: Święta w powiecie zambrowskim
:: Wypadek na krajowej „ósemce” [foto]
:: TIR zablokował obwodnicę Zambrowa [foto]
:: Bezpieczna „ósemka”?
:: Kierowca z 2 promilami oraz 120 km/h w terenie zabudowanym

Tragiczny finał poszukiwań Sylwii Szymańskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org