:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Tomasz Piórkowski dziękuje wyborcom

artykuł sponsorowany, Tomasz Piórkowski dziękuje wyborcom - zdjęcie, fotografia

Szanowni Państwo! Drodzy Wyborcy!

Znane są już pełne wyniki niedzielnych wyborów, zatem najwyższy czas, aby za pośrednictwem zambrowskiego Portalu złożyć wyrazy wdzięczności.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w dniu 25 października oddali na mnie swój głos. Okazało się, że w Zambrowie i powiecie zambrowskim KWW KUKIZ`15 podobnie jak w całym kraju był trzecią siłą polityczną. Jestem wdzięczny za zaufanie jakim Państwo obdarzyliście moją osobę i Komitet, który reprezentowałem w naszym powiecie.

Mam świadomość, że kampania jaką prowadziłem tylko i wyłącznie za własne pieniądze oraz konieczność dopilnowania obowiązków służbowych, bardzo mocno ograniczyły możliwość dotarcia do szerszego grona mieszkańców powiatu zambrowskiego, łomżyńskiego i wysokomazowieckiego (z tych dwu ostatnich, jak i z pozostałych obwodów w województwie otrzymałem 369 głosów). Tym bardziej chylę nisko czoło w podziękowaniu za poparcie! To świadczy o tym, że Polacy dojrzewają do przemian ustrojowych, które przywrócą wpływ obywateli na władzę w demokratycznym państwie i ich autentyczną podmiotowość. Jestem gotowy, aby dalej przy Państwa wsparciu walczyć o cele, które stawia sobie chyba największy ruch społeczny od czasów "Solidarności" - Ruch Kukiza.

Samodzielne rządy "Prawa i Sprawiedliwości" muszą zwrócić się ku Narodowi i obywatelom RP, działając dla ich dobra. W innym przypadku partia ta zdezawuuje się i zajmie miejsce obok PO, PSL, SLD i innych ugrupowań działających na szkodę obywateli własnego "państwa w teorii". Wówczas pozostanie już tylko KUKIZ!

Z wyrazami wdzięczności
Tomasz PiórkowskiW następnym tygodniu odbędzie się w Białymstoku zebranie członków i sympatyków KWW KUKIZ’15 podsumowujące kampanię wyborczą i dotyczące budowania trwałych struktur umożliwiających właściwą działalność polityczną Ruchu Kukiza. Zainteresowanych moją dalszą działalnością polityczną zachęcam do odwiedzania mojej strony: www.facebook.com/tomasz.piorkowski.zambrow, jak również do bezpośredniego kontaktu drogą elektroniczną.

Tomasz Piórkowski dziękuje wyborcom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org