:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Szusowali na nartach w Rybnie [foto]

Chociaż ferie zimowe pomału dobiegają końca, to dzieci i młodzież z zambrowskiej "Czwórki" z pewnością mile będą wspominać ich początek. Uczniowie pod opieką wykwalifikowanych instruktorów uczyli się jazdy na nartach.

40-osobowa grupa uczniów klas I-VII Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie przez dwa pierwsze dni tegorocznych ferii zimowych szlifowała formę szkoląc się w technice narciarskiej. Miało to miejsce na stoku narciarskim w pobliskim Rybnie koło Łomży.

Głównym celem wyjazdów było poznanie zasad bezpiecznego wypoczynku na śniegu w czasie ferii, a przede wszystkim nauka jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Pogoda była bardzo dobra, czyli lekki mróz oraz brak wiatru. Dzieci mogły w pełni oddać się białemu szaleństwu na świetnie przygotowanych stokach.

- „Jak się okazało to wcale nie jest takie proste, ale daje mnóstwo radości. Mali narciarze mogli pokonywać swoje lęki i poczuć wielką radość z choćby malutkich sukcesów.” - podsumowuje organizator wyjazdu Rafał Dmochowski, nauczyciel w-f w SP4.

Jak zapewnia organizator wyjazdu w przyszłym roku planowane są częstsze wypady z dziećmi i młodzieżą na stok.

Polecamy:
:: Dzieci z wizytą w naszej redakcji [foto+video]
:: Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe. Inspektor sanitarny radzi
:: Zaplanuj ferie w Zambrowie


Szusowali na nartach w Rybnie [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się