:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

"Szukałeś nas... jesteśmy" [foto]

Pod takim hasłem odbyła się dzisiaj międzyszkolna konferencja papieska w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. 

2 kwietnia obchodzić będziemy 12. rocznicę śmierci świętego Jana Pawła II. Z tej okazji uczniowie z Koła Wolontariatu Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości zorganizowali po raz kolejny międzyszkolną konferencję poświęconą naszemu rodakowi. 

W uroczystości udział wzięli: ks. biskup pomocniczy Diecezji Łomżyńskiej Tadeusz Bronakowski, Starosta Zambrowski Robert Rosiak oraz dyrektorzy i delegacje zambrowskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

- „Młodzież, która tutaj siedzi, szczególnie ta malutka, nie pamięta już go osobiście. Za ich żywota Jan Paweł II już nie żył, nie było go na świecie. Najważniejsze, tak jak rozmawialiśmy z księdzem biskupem wcześniej, są wartości. Wartości, które trzeba mieć, które warto przekazywać nawzajem tak, żeby świat był lepszy. Jan Paweł II miał tę charyzmę, którą przekazywał nam. Przekazywał nam te wartości, żebyśmy przyjmowali je do siebie, ale przede wszystkim pragnął tego, żeby te wartości, zasady były przekazywane dalej i wcielane w życie.” – powiedział Starosta Zambrowski Robert Rosiak.

Podczas dzisiejszej konferencji delegacje z poszczególnych przedszkoli i szkół zaprezentowały montaże słowno-muzyczne przybliżające zebranym w sali gimnastycznej ZSA postać naszego rodaka Karola Wojtyły. 

Na zakończenie dyrektor Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości Jan Zakrzewski wręczył podziękowania za udział w konferencji poświęconej osobie św. Jana Pawła II. 

Polecamy:
:: Noc kodowania w zambrowskiej „Trójce”
:: Dzień z ELF-em w zambrowskiej „Czwórce” [foto]
:: „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna…”
:: ZSO przywitało wiosnę [foto+video]
:: Społeczność MP6 radośnie przywitała wiosnę [foto]
:: Smaczna lekcja języka niemieckiego w „Czerwoniaku”
:: Dwójka uczniów SP3 laureatami ogólnopolskiego konkursu Owocki.com.pl
:: „Wszystkie Kolory Świata” w SP4
:: Dzień Kobiet w ZSO [foto+video]
:: O uzależnieniach dyskutowano w ZS1
:: Nietypowa lekcja adeptów sztuki policyjnej
:: Dzień Myśli Braterskiej w Zambrowie
:: Delegacja „Czwórki” z wizytą w Finlandii
:: „Dawno, dawno temu…” w SP3
:: Sukcesy uczniów MG1 w konkursie „Epoka Prymasa Tysiąclecia”

"Szukałeś nas... jesteśmy" [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org