:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Szlakiem bitwy o Zambrów pojadą jutro rowerzyści

rowery i kolarstwo, Szlakiem bitwy Zambrów pojadą jutro rowerzyści - zdjęcie, fotografia

Miłośnicy rowerów w najbliższą sobotę zmierzą się ze 47-kilometrową trasą. Tym razem przejadą szlakiem bitwy o Zambrów. Będzie to już ostatni rajd w tym sezonie w ramach akcji „Zambrów na rowery”.

 

Już w najbliższą sobotę, 8 września wyruszy rajd krótkodystansowy „Szlakiem bitwy o Zambrów”. Impreza organizowana jest w ramach akcji „Zambrów na rowery” przez Urząd Miasta i stowarzyszenie SPORTEAM. Tym razem cykliści udadzą się z Zambrowa do Andrzejewa.

 

Rowerzyści spotkają się na targowicy miejskiej przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, skąd wyruszą o godzinie 10:00. Przejadą oni ulicą 71 Pułku Piechoty, przez rondo przy ul. Mazowieckiej, gdzie przekroczą dk nr 66, potem aleją Wojska Polskiego, ulicą Obrońców Zambrowa, Wądołkowską. Następnie cykliści udadzą się przez miejscowości: Wądołki Bućki, Wądołki Borowe, Grzymały, Zagroby Łętownica, Czartosy, Sasiny, Nowy Borek, Srebrny Borek, Łętownica Parcele, Przeździecko Grzymki, Andrzejewo.

 

Do udziału w sobotnim rajdzie organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu zambrowskiego. Należy pamiętać, aby stan techniczny roweru, w tym m.in. hamulce, ciśnienie w oponach, pozwalał na bezproblemowe pokonanie trasy. Organizator rajdu zapewnia napoje i ciepły posiłek.
 

Impreza zakończy się ok. godziny 15. Rowerzyści z Andrzejewa wrócą przez: Paproć Dużą, Srebrną, Podbiel Małą, Kalinowo, Ostrożne. Zakończenie rajdu nastąpi przy księżym lasku.


Szlakiem bitwy o Zambrów pojadą jutro rowerzyści komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org