:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Szansa zaprasza na „Letnie muzykowanie”

Kiedy: 2018-08-05 , godzina: 18:00 | Gdzie: Park przed SP3 w Zambrowie

muzyka koncerty, Szansa zaprasza „Letnie muzykowanie” - zdjęcie, fotografia

Kolejny raz stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie, fundacja „Szansa dla Ciebie” i Studio Muzyki i Piosenki „PLUS 48” serdecznie zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic do wspólnego spędzenia niedzielnego popołudnia.

 

Stowarzyszenie „Szansa” w Zambrowie, fundacja „Szansa dla Ciebie” i Studio Muzyki i Piosenki „PLUS 48” serdecznie zapraszają mieszkańców Zambrowa i okolic na koncert z cyklu „Letnie muzykowanie”. Odbędzie się on już w najbliższą niedzielę, 5 sierpnia 2018 r. na skwerze przed Szkołą Podstawową nr 3 w Zambrowie.


W programie imprezy przewidziano występy Kapeli Ludowej „Laskowianki”, Bartka Gerguszewicza, Gosi i Romka oraz zespołu „Vinyl”. Prowadzenie i opracowanie muzyczne: Andrzej Bukowski.

 

Początek koncertu o godzinie 18:00. Zapraszamy!
 

Niedzielne wydarzenie będzie kolejną propozycją spędzenia wspólnie miło czasu wolnego na świeżym powietrzu. Tegoroczne koncerty w ramach „Letniego muzykowania” z Szansą rozpoczęły się na początku lipca. Wtedy Kapela Ludowa „Szansa”, Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”, solistka Sylwia Paszkiewicz Garczarek oraz zespół „Vinyl” również wystąpili przed Szkołą Podstawową nr 3 w Zambrowie [WIĘCEJ]. W ubiegłym tygodniu deszcz nieco pokrzyżował plany zambrowskim muzykom i niestety nie wszystkie zaplanowane koncerty mogły się odbyć [WIĘCEJ].


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Szansa zaprasza na „Letnie muzykowanie” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się