:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Synoptycy ostrzegają - mogą być burze z gradem

meteo, Synoptycy ostrzegają mogą burze gradem - zdjęcie, fotografia

Burze, dość intensywne opady deszczu, wiatr w porywach osiągający do 65 km/h, a także możliwy grad. To prognoza na dzisiejsze popołudnie i wieczór.

Meteorolodzy z IMGW-PIB Biura Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wprowadzili dziś na terenie całego województwa podlaskiego pierwszy stopień zagrożenia w związku z prognozowanymi burzami z gradem.

Meteorolodzy ostrzegają przed wystąpieniem burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Ponadto miejscami możliwe są także opady gradu. Zjawiska te mogą występować dziś od godz. 14:00 do godziny 22:00.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawisk dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk z biura prognoz w Białymstoku oszacował na 80%. Ostrzeżenie dotyczy 14 powiatów, w tym zambrowskiego.

Burze, intensywne opady deszczu oraz huraganowy wiatr są naturalnymi zjawiskami pogodowymi i występują z różną siłą. Zjawiska te szybko się przemieszczają i mogą być niebezpieczne. Zanim nadejdzie żywioł zastanów się, czy Twój dom jest bezpieczny. Działaj przed szkodą!

Synoptycy ostrzegają - mogą być burze z gradem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org