:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem

meteo, Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem - zdjęcie, fotografia

Jutro na naszym terenie może wiać bardzo silny wiatr. Zjawisko to może rozpocząć się nad ranem i potrwać do późnego popołudnia.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku ostrzega przed silnymi wiatrami. Meteorolodzy wprowadzili pierwszy stopień zagrożenia. Zjawiska przewidywane są 30 stycznia od godz. 4:00, przez cały jutrzejszy dzień, aż do godz. 18:00.

- „Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, z porywami do 80 km/h, z zachodu i północnego-zachodu.” - informuje Wiesław Winnicki, dyżurny synoptyk. 

Ostrzeżenie meteorologów obejmuje cały obszar województwa podlaskiego.

Radzimy więc zabezpieczyć wszelkie przedmioty znajdujące się na balkonach i posesjach. Fachowcy ostrzegają, że bardzo silny wiatr może je zniszczyć lub porwać, a co gorsza porwany wiatrem, lecący z olbrzymią prędkością jakiś przedmiot może uderzyć w okno lub samochód i go uszkodzić.

Polecamy:
:: Uwaga na marznące opady
:: Ostrzeżenie: bardzo trudne warunki na drogach [foto]
:: Może być ślisko!
:: Najkrótszy dzień w roku i początek astronomicznej zimy
:: Uwaga oblodzenia!
:: Początek zimy w Zambrowie. Spadł pierwszy śnieg
:: Uwaga oblodzenia!
:: Uwaga! Będzie ślisko!

Synoptycy ostrzegają przed silnym wiatrem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org