:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]

Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4 odwiedził gość specjalny - Mikołaj. Oczekiwana cały rok wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła przedszkolakom wiele radości.

Jak co roku, 6 grudnia Miejskie Przedszkole Nr 4 w Zambrowie odwiedził wyjątkowy i długo wyczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj. Dziś rano pojawił się on razem z workiem pełnym prezentów. Cała sala powitała gościa z odległej Laponii oklaskami, śpiewem i wierszami.

Wizyta Mikołaja wywołała wiele uśmiechów i radości na twarzach przedszkolaków. Nie obyło się oczywiście bez wręczania przez gościa prezentów. Każda grupa otrzymała od Świętego upominki, a panie wychowawczynie poszczególnych grup – medale. Spotkania z Mikołajem i rozdawanie prezentów odbyły się również w poszczególnych grupach, gdzie nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć z gościem.

Podczas spotkania Święty Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że wróci do MP4 za rok.

Polecamy:
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]
:: Akademia niepodległościowa w MP4 [foto]

Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org