:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Święto Rodziny w Szkole Podstawowej w Starym Laskowcu

To już tradycja, że po uroczystości rozdania świadectw w Szkole Podstawowej w Starym Laskowcu, dzieci składają najserdeczniejsze życzenia swoim mamom i tatusiom z okazji ich święta. Podziękowania wyrażają pięknymi wierszykami i piosenkami.

 

W dniu zakończenia roku szkolnego, 22 czerwca w Szkole Podstawowej w Starym Laskowcu odbyło się Święto Rodziny.

Na początku, w części artystycznej, wystąpiły dzieci. Z przejęciem wyrecytowały wierszyki i zaśpiewały piosenki, a potem przystąpiły wraz z rodzicami do wspólnej zabawy. Odbyło się wiele konkursów i zabaw sportowych, w tym: slalom z przeszkodami, wyścigi z balonami napełnionymi wodą, taniec parami w hula-hoop, bieg po buty czy też oddzielanie wymieszanych ziaren grochu, fasoli, kukurydzy, słonecznika i ryżu. Gromkim śmiechem, burzą braw oraz drobnymi upominkami nagrodzono wszystkich uczestników sportowych zmagań.

Po sporej porcji ruchu wszystkim dopisywał apetyt. W zaimprowizowanej kawiarence amatorzy smakołyków mieli do wyboru pyszne ciasta przygotowane przez rodziców, kawę, herbatę, soki, słodycze oraz lody, czyli wszystko, na co można mieć ochotę.

- „Zabawa była wyśmienita, bo rodzinna! Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców, dzieci, jak i nauczycieli - pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który  wszyscy mogli spędzić bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.” - podsumowuje dyrektor szkoły Waldemar Jeziorowski.

Za pośrednictwem naszego portalu dyrekcja szkoły pragnie podziękować rodzicom za liczne przybycie, zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu oraz przeprowadzeniu imprezy.

Święto Rodziny w Szkole Podstawowej w Starym Laskowcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org