:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]

Dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Zambrowie uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Odbyły się one w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony był 25 listopada. Z tej okazji palcówki oświatowe organizowały różne akademie oraz spotkania. Jedno z nich zostało zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

W zajęciach uczestniczyły pięciolatki i sześciolatki z Miejskiego Przedszkola Nr 1 Akademia Malucha. Przedszkolaki w towarzystwie pluszowych ulubieńców wysłuchały historii „Zagubionego niedźwiadka” autorstwa A. Mangan. Dzieci obejrzały również galerię najsłynniejszych misiowych bohaterów książek dla dzieci. Ponadto brały udział w różnych quizach, zabawach i pląsach.

- „Dzieci z Akademii Malucha uwielbiają wizyty w Miejskiej Bibliotece Publicznej, a obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia były doskonałą okazją, by po raz kolejny odwiedzić to magiczne miejsce.” - podsumowują wychowawczynie 5- i 6-latków.

Za pośrednictwem naszego Portalu wychowawczynie, grup uczestniczących w Światowym Dniu Pluszowego Misia organizowanego przez MBP, dziękują paniom bibliotekarkom - Barbarze Myszko i Marii Ferenc za zaproszenie oraz przeprowadzenie wspaniałych zajęć.

Polecamy:
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]
:: Akademia niepodległościowa w MP4 [foto]
:: MP6: Patriotyzm w wydaniu najmłodszych [foto]
:: Pasowanie na przedszkolaka w MP4 [foto+video]
:: Poranek Patriotyczny w Akademii Malucha [foto+video]

Święto Pluszowego Misia w MBP [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org