:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Świąteczne wypieki przedszkolaków ze Srebrnej [foto]

Gwiazdki, choinki, mikołaje i bałwanki. To tylko niektóre kształty pierników świątecznych wykonanych przez przedszkolaków ze Srebrnej

Dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Srebrnej, wzorem lat ubiegłych, na zajęciach zamieniły się w profesjonalnych cukierników. W miniony piątek, 15 grudnia 5- i 6-latki pod kierunkiem wychowawczyni Marii Wyrzykowskiej tworzyły tradycyjne, świąteczne pierniki.

Mąka, woda, jajka i inne produkty w czarodziejski sposób stawały się ciastem, z którego następnie każdy wycinał własny kształt ciasteczek. Wśród nich znajdowały się m.in. gwiazdki, choinki, mikołaje, bałwanki i wiele innych autorskich kształtów. Na twarzach dzieci było wiele radości, zwłaszcza przy dekorowaniu słodkości według własnych pomysłów.

- „W ostatnim etapie produkcji smakołyków, czyli w ich pieczeniu z pomocą przyszła nam nieoceniona Pani Ania, której serdecznie dziękujemy za pomoc. W efekcie powstały wspaniałe, smakowite pierniki, których zapach rozchodził się po całej szkole.” - relacjonuje Maria Wyrzykowska, wychowawczyni grupy 5-6 latków.

Polecamy:
:: Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]

Świąteczne wypieki przedszkolaków ze Srebrnej [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org