:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto]

"Przybieżeli do Betlejem", "Lulajże, Jezuniu", "Gdy się Chrystus Rodzi" - te i inne znane kolędy i utwory świąteczne śpiewały dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4 podczas wspólnego kolędowania.

Z racji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia w Miejskim Przedszkolu Nr 4 „Biedronki” od tygodnia organizowane są spotkania wigilijne dla dzieci z poszczególnych grup. Dzisiaj, 19 grudnia dyrekcja przedszkola zorganizowała wspólne kolędowanie, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki.

Spotkanie bożonarodzeniowe rozpoczęło się od jasełek w wykonaniu grupy czterolatków. Świąteczne przedstawienie miało tradycyjną formę. Dzieci wcieliły się w postacie Świętej Rodziny, aniołów, trzech króli oraz pastuszków.

Następnie przedszkolaki z wszystkich grup głośno śpiewały znane polskie kolędy i utwory świąteczne. Wśród nich znalazły się m.in.: „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże, Jezuniu”, „Gdy się Chrystus Rodzi”. Ponadto niektóre grupy recytowały wierszyki o tematyce Świąt Bożego Narodzenia.

Na zakończenie był czas składania życzeń. Ciepłe słowa płynęły zarówno od wychowawców, jaki i od chętnych dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Polecamy:
:: Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: Hej kolęda, kolęda w SP3 [foto]

Świąteczne kolędowanie w MP4 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org