:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  4°C lekkie zachmurzenie

Sukces zawodników ZKKK w Ciechanowie

Kolejny wspaniały sukces karateków z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin. Tym razem młodzi sportowcy sześciokrotnie stawali na podium podczas turnieju zorganizowanego w Ciechanowie.

Spory sukces odnieśli młodzi karatecy z Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin (ZKKK) podczas VIII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Uczniowie sensei Skandera Youssfi i Anny Kaczyńskiej-Youssfi aż 5 razy stawali bowiem na najwyższym stopniu podium.

 

Pierwsze miejsca w turnieju w Ciechanowie zajęli następujący zawodnicy ZKKK:

  • Filip Polak
  • Kinga Kalisiewicz
  • Amelia Zaręba
  • Adrian Wardziński
  • Karolina Olszewska

 

Ponadto trzecie miejsce podczas turnieju wywalczył w swojej kategorii Kacper Kondracki. Bardzo dobrą walkę stoczyła także Aleksandra Sasinowska, której niewiele zabrakło do miejsca medalowego.

 

- „Turniej był zorganizowany na wysokim poziomie. W walkach zmierzyło się 240 zawodników z 25 klubów z Polski. Przy tak mocnej rywalizacji zdobycie tylu złotych medali jest wspaniałym wyczynem naszych młodych zdolnych karateków. Cieszą nas ich postępy. Świadczy to o tym, że nasza praca jako nauczycieli jest dobrze wykonywana.” - komentuje sukces swoich podopiecznych sensei Anna Kaczyńska-Youssfi.


Sukces zawodników ZKKK w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się