:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C słabe opady deszczu

Sukces JIMI na ogólnopolskim turnieju [foto]

Zambrowska drużyna amatorska zajęła czwarte miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Grodzisku Mazowieckim.

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej organizowanym przez klub UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki odbył się w minioną niedzielę, 17 grudnia w Grodzisku Mazowieckim. W zawodach rywalizowały bardzo mocne drużyny m.in. z: Krakowa, Łodzi, Częstochowy, Warszawy. Wśród nich były zespoły trzecioligowe, a także zawodnicy z II ligi. W rozgrywkach uczestniczyła również zambrowska amatorska drużyna siatkarska JIMI Zambrów.

„JIMI” rozgrywki grupowe ukończył na 2 miejscu, ustępując tylko późniejszemu finaliście – MIX. W fazie pucharowej zambrowscy siatkarze zmierzyli się ze SKP Bartosz Kraków. Po wyrównanej grze dopiero w tie-breku udało się zambrowianom wygrać mecz 2:1 (25:21, 23:25, 15:13). W półfinale mimo zaciętej walki zambrowska drużyna przegrała z późniejszym triumfatorem - Tutti Frutti (25:19, 23:25, 13:15), a w meczu o III miejsce została pokonana przez SMS Skierniewice.

Ostatecznie drużyna JIMI Zambrów zajęła wysokie czwarte miejsce. Warto dodać, że nagroda indywidualna „Złote Palce”, czyli za najlepszego rozgrywającego, trafiła do kapitana zambrowskiej ekipy Bartosza Dmochowskiego.

JIMI Zambrów wystąpiło w składzie: Jakub Koc, Adam Koc, Bartosz Dmochowski (kapitan), Piotr Aneszko, Tomasz Groszfeld, Kamil Pietrzyk, Damian Andrzejczuk, Michał Przychodzeń, Marcin Mołs, Piotr Olesiewicz, Jakub Terebka (libero). Trenerem drużyny jest kontuzjowany obecnie zawodnik - Paweł Sutyniec.

Za pośrednictwem naszego Portalu kapitan drużyny JIMI Zambrów Bartosz Dmochowski składa podziękowania wszystkim sponsorom i osobom, dzięki którym zambrowska drużyna siatkarska mogła wziąć udział w tym turnieju. Ponadto cała drużyna składa serdeczne życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne dla mieszkańców Zambrowa.

Polecamy:
:: Zwycięstwa młodziczek Rekordu w lidze
:: II Ogólnopolski Turniej Młodziczek zakończony [foto]
:: Święto Niepodległości na sportowo [foto]
:: Zawodniczki „Rekordu” z pucharem starosty [foto]
:: Drużyna z Białegostoku zwyciężyła w Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty [foto]
:: Dobre występy Rekordzianek na Mistrzostwach Polski
:: Młodzi siatkarze podsumowali sezon [foto]
:: Zambrowskie siatkarki w Kadrze Nadziei Olimpijskich
:: Zambrowianki powalczą o mistrzostwo Polski!

Sukces JIMI na ogólnopolskim turnieju [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org