:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C lekkie zachmurzenie

Sukces „Małych Mistrzów” z SP4

Uczniowie zambrowskiej "Czwórki" zostali laureatami w konkursie ogłoszonym przez Podlaski Szkolny Związek Sportowy. Film promujący program "Mały Mistrz w mojej szkole" bardzo spodobał się jury."

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zambrowie w tym roku szkolnym przystąpiła do programu „Mały Mistrz”, w którym uczestniczą kl. IA i IB. Dzieci w trakcie ciekawych zajęć wychowania fizycznego zdobywają kolejne sprawności. Aktualnie posiadają już sprawność tancerza-gimnastyka, piłkarza i pływaka.

Praca pierwszoklasistów jest systematycznie dokumentowana. Powstała dotychczas bogata galeria zdjęć i krótkie filmiki. Autorkami filmu, który zmontowała Edyta Kossakowska-Wołpiuk są: Iwona Wiaksa, Monika Chaberek, Wioletta Walasek.”

- „Kiedy Podlaski Szkolny Związek Sportowy ogłosił konkurs na film promujący program „Mały Mistrz w mojej szkole”, wzięliśmy w nim udział i odnieśliśmy duży sukces. Nasz film bardzo się spodobał komisji konkursowej i zostaliśmy laureatami. – mówią nauczyciele realizujący program „Mały Mistrz”.

W nagrodę za udział i zwycięstwo w konkursie uczniowie oraz nauczyciele otrzymali koszulki z logo programu oraz pamiątkowy dyplom.

Gratulujemy sukcesu!

Polecamy:
:: Reforma edukacji: władze Zambrowa proponują dwa warianty. Będą konsultacje społeczne
:: Robotyka i programowanie w zambrowskiej „Trójce”
:: Ogromny awans technikum ZS1 w ogólnopolskim rankingu Perspektyw 2017
:: Pomóżmy czworonogom przetrwać zimę…
:: „Piątka” na pomoc czworonogom
:: XV rejonowe eliminacje Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK
:: Uczniowie „Piątki” w Fabryce Misia
:: Jan Paweł II będzie patronem SOSW w Długoborzu
:: Sukces projektu „Czwórki”

Sukces „Małych Mistrzów” z SP4 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org