:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Studniówka ZSA 2018 [foto]

edukacja, Studniówka [foto] - zdjęcie, fotografia

Najstarsi uczniowie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie bawią się dzisiaj na swoim pierwszym wielkim balu. Przedstawiamy zdjęcia z inauguracji i poloneza.

Dziś w sali bankietowej "Samba" przy ul. Targowej na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie. Oprócz tegorocznych maturzystów swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście - Starosta Zambrowski Robert Rosiak, były dyrektor placówki Jan Zakrzewski, przedstawiciele Rady Rodziców, dyrektor szkoły i nauczyciele z osobami towarzyszącymi.

Dziś na łamach Portalu publikujemy pierwszą część zdjęć z tej studniówki: inauguracja i polonez. W ciągu tygodnia opublikujemy zdjęcia grupowe.

Również dzisiaj, w sali pana Leszczyńskiego przy ul. Fabrycznej, odbywa się studniówka uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Zdjęcia z inauguracji tej imprezy opublikowaliśmy w artykule >TUTAJ

Studniówka ZSA 2018 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org