:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Studio Lato - warto zobaczyć

rekreacja wypoczynek, Studio warto zobaczyć - zdjęcie, fotografia

I rozpoczęło się ... mimo, że pogoda nie zachęca do wyjścia z domu, to wiele osób zdecydowało się w niedzielne popołudnie chociaż na chwilę przyjść na stadion miejski.
Dziś zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na naszym Portalu, gościmy w Zambrowie Studio Lato Radia Białystok. O godzinie 14.00 odbyło się oficjalne otwarcie festynu, po czym na scenie zaprezentował się "Teatr Niewielki" ze spektaklem "O dwóch takich co ukradli księżyc". Następnie zgromadzeni na stadionie widzowie mogli oglądać najnowszy sprzęt strażacki Państwowej Straży Pożarnej z Zambrowa m.in. wóz ratownictwa drogowego. Duże zainteresowanie wzbudziły motory z Klubu Motocyklowego ŻUBR, które o godzinie 16.00 po zakończeniu pokazu na stadionie, pod eskortą policji wyruszyły na przejazd ulicami Zambrowa.
Do godziny 17.00 na deskach sceny na stadionie miejskim zaprezentowali się: młodzieżowy zespół "Pokojowo Nastawieni", "Teatr Form Różnych" oraz zespół "To My".
Zachęcamy do wyjścia z domu jeszcze dziś po południu, tym bardziej że pogoda powoli się poprawia. A na stadionie miejskim czeka na Was wiele atrakcji: wesołe miasteczko, ogródki piwne i punkty gastronomiczne, stoiska znanych firm oferujące różne promocje, loterie i gry.
A na scenie zaprezentują się jeszcze: o godz. 17.20 - teatr "Biały Klaun", godz. 18.00 - zespół "WIEM", godz. 19.00 - zespół "BOHEMA". A tuż po godzinie 20.00 zapraszamy na niepowtarzalny koncert KRZYSZTOFA KRAWCZYKA - gwiazdy dzisiejszego wieczoru.

Studio Lato - warto zobaczyć komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org