:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Studenci Uniwersytetu Muzycznego wystąpią w PSM

kultura_, Studenci Uniwersytetu Muzycznego wystąpią - zdjęcie, fotografia

Studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku z klasy wokalistyki ad. dra hab. Adama Zdunikowskiego, wystąpią jutro w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie.

Już jutro, 18 stycznia przed zambrowską publicznością zaprezentują się studenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku z klasy wokalistyki ad. dra hab. Adama Zdunikowskiego:
:: Nazar Kachala – tenor,
:: Krystian Leszczyński – baryton,
:: Wojciech Urbanowski – bas,
:: Kamil Wróblewski – tenor.

Przy fortepianie zasiądzie Małgorzata Marczyk, którą zambrowianie mieli okazję już posłuchać podczas koncertów w Centrum Kultury. Swoją edukację muzyczną pianistka rozpoczęła w Państwowej Szkole Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku w klasie fortepianu prof. Jerzego Maciejewskiego. Część studiów odbyła w Estonian Academy of Music and Theatre w Tallinie w Estonii. Koncertuje jako solistka i kameralistka w kraju i za granicą. Od 2014 roku współpracuje z Filharmonią Narodową współtworząc tzw. Małą Estradę – występuje w koncertach Działu Koncertów dla Dzieci i Młodzieży. Obecnie pracuje jako pianista-akompaniator w Zakładzie Wokalistyki Wydziału Instrumentalno – Pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Jutrzejszy koncert w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie rozpocznie się o godzinie 18.00. W programie znajdą się pieśni oraz arie największych kompozytorów, takich jak: W. A. Mozart, G. Bizet, P. Czajkowski, M. Karłowicz, I. J. Paderewski, P. Łukaszewski.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Polecamy:
:: Wieczór Kolęd w Cafe Muza [foto]
:: Kolędy rozbrzmiały w Centrum Kultury [foto]
:: Wkrótce 5-lecie zambrowskiego DKK
:: Duet Dumicz-Rosca wystąpił w Cafe Muza [foto]
:: Inauguracja sezonu kulturalnego 2016/2017 [foto]

Studenci Uniwersytetu Muzycznego wystąpią w PSM komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org