:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 24°C
powietrze Dobre
wybory samorządowe, Sprawdź gdzie głosować niedzielę - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 17/10/2018 10:20

W niedzielę będziemy wybierali burmistrza, wójtów i radnych do gmin, powiatu i województwa. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach. Zamieszczamy wykaz lokali wyborczych i podział miasta na obwody głosowania.

W najbliższą niedzielę, 21 października w całym kraju odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Mieszkańcy Zambrowa będą wybierali burmistrza, a mieszkańcy gmin – wójtów. Ponadto każdy z nas będzie wybierał swoich przedstawicieli do rady miasta lub gminy, rady powiatu i do sejmiku województwa.

 

Jak głosować?

W Zambrowie oraz w gminach powiatu zambrowskiego mieszkańcy otrzymają cztery karty (do głosowania na radę miasta lub gminy, radę powiatu, do sejmiku wojewódzkiego oraz na wójta lub burmistrza).

Kolor biały karty przeznaczony będzie dla rady gminy, żółty - dla rady powiatu, niebieski - dla sejmiku wojewódzkiego, natomiast różowy dla głosowania na burmistrza i wójtów.

 

Jak poprawnie stawiać znaczek "X"?

  • w wyborach radnych w gminach i miastach do 20 000 mieszkańców, które przeprowadzane są w okręgach jednomandatowych (gmina wiejska Zambrów oraz gminy Szumowo, Rutki i Kołaki Kościelne), postaw tylko jeden znak „X” w kratce przy nazwisku tylko jednego kandydata
  • w wyborach radnych, w których głosujemy na listy kandydatów, tj. w wyborach do rad gmin i miast powyżej 20 000 mieszkańców (miasto Zambrów), wyborach do rady powiatu i sejmiku województwa, postaw tylko jeden znak „X” w kratce przy nazwisku tylko jednego kandydata z tylko jednej listy kandydatów
  • w wyborach wójta danej gminy lub burmistrza miasta postaw tylko jeden znak „X” przy nazwisku tylko jednego kandydata

 

Poniżej zamieszczamy wykaz lokali wyborczych na terenie Zambrowa.

 

Obwód nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zambrowie, ul. Marii Konopnickiej 13, tel.: 86-271-44-68 w. 21 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: ulice Marii Konopnickiej, Obwodowa, Elizy Orzeszkowej, rtm. Witolda Pileckiego, Podleśna, Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Zielona, Stefana Żeromskiego, Żytnia

 

Obwód nr 2 - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie, ul. Marii Konopnickiej 16, tel.: 86-271-27-08

:: granice obwodu głosowania: ulice Białostocka - bloki o numerach 19, 21, 23 i 25, gen. Józefa Bema, gen. Stefana Kosseckiego, Kazimierza Pułaskiego

 

Obwód nr 3 - Miejskie Przedszkole Nr 1 w Zambrowie, ul. Sadowa 5, tel.: 86-271-46-86 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: ulice Białostocka - budynki o numerach 1, 3 i 5, Brzozowa, Łomżyńska, Nadrzeczna, Plac Sikorskiego, Polowa, Sadowa, Wilsona, Willowa

 

Obwód nr 4 - Miejskie Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6a, tel.: 86-271-43-49 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: ulice Białostocka - budynki o numerach parzystych, domy prywatne o numerach nieparzystych od numeru 7 do numeru 67 oraz bloki o numerach 29, 31, 33 i 39, Rolnicza

 

Obwód nr 5 - Miejskie Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6a, tel.: 86-271-43-12

:: granice obwodu głosowania: ulice Grabowska, Ignacego Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Sportowa

 

Obwód nr 6 - Miejskie Przedszkole Nr 4 w Zambrowie, ul. Papieża Jana Pawła II 8A, tel.: 86-271-32-19 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: ulice Polna, Papieża Jana Pawła II, Ustronna, Łanowa, Wiśniowa, Zaciszna

 

Obwód nr 7 - Miejskie Przedszkole Nr 5 w Zambrowie, ul. Obrońców Zambrowa 6, tel.: 86-22-44-555 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5 - lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: ulice Cmentarna, Handlowa, Łąkowa, Młynowa, Ostrowska, kpt. Władysława Raginisa

 

Obwód nr 8 - Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2a, tel.: 86-271-27-99

:: granice obwodu głosowania: ulice Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Milenijna, Pogodna, Poświątne, Świętokrzyska, Wąska, Wodna

 

Obwód nr 9 - Miejskie Przedszkole Nr 5 w Zambrowie, ul. Obrońców Zambrowa 6, tel.: 86-22-44-555 (dawna Szkoła Podstawowa nr 5 - lokal dostosowany do potrzeb wyborców  niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: aleja Wojska Polskiego od Nr 1 do Nr 40 i Nr 42, ulice Armii Krajowej, Fryderyka Chopina, Jantarowa, Krótka, ks. Marcina Krajewskiego, Lipowa, Stanisława Moniuszki, Obrońców Zambrowa, 71. Pułku Piechoty, Wądołkowska, Wiejska

 

Obwód nr 10 - Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Zambrowie, ul. Fabryczna 3, tel.:86-271-24-18 w. 28 (lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych)

:: granice obwodu głosowania: ulice Fabryczna, Legionowa, Mazowiecka, Piaskowa, Poligonowa

 

Obwód nr 11 - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowieul. Magazynowa 13, tel.: 86-271-26-41

:: granice obwodu głosowania: ulica Grunwaldzka

 

Obwód nr 12 - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zambrowie, ul. Magazynowa 13, tel.: 86-271-26-41

:: granice obwodu głosowania: aleja Wojska Polskiego numery nieparzyste od Nr 41 do 49C, ulice Elektryczna, Magazynowa

 

Obwód nr 13 - Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie, aleja Wojska Polskiego 52, tel.: 86-271-34-89

:: granice obwodu głosowania: aleja Wojska Polskiego numery 44, 46 i 48 oraz pozostałe numery od Nr 50 do Nr 100, ulice Kolejowa, Kościelna, ks. Henryka Kulbata, Leśników, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Przykoszarowa, Targowa, Wolska, Sitarska, Stokrotki, Strzelnicza, Dębowa, mjr. Stanisława Knapika

 

Obwód nr 14 - Szpital Powiatowy w Zambrowie, ul. Papieża Jana Pawła II 3, tel.: 86-276-36-49

:: granice obwodu głosowania: Szpital Powiatowy w Zambrowie

 

Lokale wyborcze otwarte będą od godziny 7:00 do 21:00. Aby zagłosować, należy posiadać przy sobie dowód osobisty.

Reklama

Sprawdź, gdzie i jak głosować w niedzielę komentarze opinie

  • gość 2018-10-18 14:10:46

    Rada powiatu " żółte" papiery - wymowne

  • gość 2018-10-19 17:23:11

    żółte są w całej Polsce i nie ma tu żadnej wymowy, mądralo..chciałeś błysnąć intelektem i ..zgasłeś

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Przyjmiemy do pracy kierowcę

Przyjmiemy do pracy kierowcę na dowozy pizzy. Po więcej informacji prosimy zgłaszać się do naszego lokalu przy ul.Świętokrzyskiej 6 w Zambrowie (na..


Działka 8230m2, Głębocz Wielki

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 8230m2 położona w miejscowości Głębocz Wielki, gmina Szumowo, powiat..


Sprzedam budynek mieszkalno

Sprzedam dom o powierzchni 265m2 położony w atrakcyjnej części Zambrowa (w pobliżu: miejski stadion, Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr. 5,..


Pranie dywanów, tapicerki

WITAM ! Chciałbym zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług mających na celu zachowanie wymaganego standardu czystości w Państwa..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


STREFA PACZKI DPD - NADANIA I

DPD STREFA PACZKI to dedykowana sieć obsługi Klientów indywidualnych i małego biznesu w zakresie nadań i doręczeń paczek na terenie kraju. DPD..


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11m2. Przedpokój, 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej. Po więcej informacji..


Sprzedam mieszkanie PJP II

Sprzedam mieszkanie na ul. Papieża Jana Pawła II 4 na parterze 49m.Mieszkanie po remoncie kapitalnym, ocieplone, sufity podwieszane w całym..


Praca w lokalu

Przyjmiemy osobę chętną do pracy w lokalu gastronomicznym. Po więcej informacji prosimy zgłaszać się osobiście w naszym lokalu przy..


Szukam pracownika do korekcji

Szukam pracownika do korekcji racic dla bydła. Staż pracy nie jest wymagany, możliwość przyuczenia. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Zapraszam do..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Dom 120m2, ul.Wilsona, działka

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom o powierzchni 120m2 położony przy ul. Wilsona w Zambrowie. Budynek mieszkalny parterowy z..


Przydomowe oczyszczalnie

Jesteśmy producentem oferowanych przez nas przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy szeroki wybór oczyszczalni i ich systemów dostosowanych do..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Chrysler 300 C wersja

Witam! Sprzedam tak jak w opisie Chrysler 300C 3.0 CRD. wersja europejska, wspaniała alternatywa dla BMW 5, Audi A6 czy mercedes klasa E. Auto w..


Działka 1,70 ha w Krajewie

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka gruntu o powierzchni 1, 70 ha położona w we wsi Krajewo Korytki, gmina Zambrów...


Praca przy wykończeniach

Poszukuje ekip wykończeniowych 2-3 os. do kompleksowych oraz częściowych wykończeń wnętrz mieszkań na terenie Warszawy Wymagania: własne sprzęt..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Sprzedam mieszkanie na 3

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze, 2 – pokojowe 34m2 plus piwnica Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,..


FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 FOLIA DO SŁOMY 500 i 750 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ -..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Honda cbr 900 lift

Witam sprzedam honde cbr 900rr lift.1998r. wiecej informacji udziele tel. POZDRAWIAM


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Mieszkanie 56,20m2, parter, 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11 m2.Przedpokój, 2 pokoje ,kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej 6, klatka od Grunwaldzkiej...


NOWOCZESNE MIESZKANIE 3

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Stół wibracyjny

Sprzedam stół wibracyjny np. do wyrobu elementów betonowych.


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE

RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE PLASTIKÓW https://www.facebook.com/autospabaczewski/ https://autospa-baczewski.pl/ Tel. 531-057-551


Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"