:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkanie klubu zambrowskich Amazonek

charytatywne wolontariat, Spotkanie klubu zambrowskich Amazonek - zdjęcie, fotografia

Wakacje minęły, a Amazonki już rozplanowały swoje działania na kolejne miesiące. Wśród nich wycieczki i liczne spotkania.

 

Po wakacyjnej przerwie klub zambrowskich Amazonek ponownie wrócił do działania. Za nimi już spotkanie, podczas którego na kapelana stowarzyszenia wybrano księdza Adama Tomaszewskiego z parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika w Zambrowie. Ponadto Amazonki zdecydowały, co będą robić w ciągu najbliższego roku. Zaplanowano m.in. wycieczki, obchody, a także liczne spotkania i nawiązywanie współpracy z innymi stowarzyszeniami.

 

Pierwsza wycieczka, w jaką wyruszą Amazonki, odbędzie się już we wrześniu. Celem ich podróży będzie Kodeń. Poza tym Amazonki zaangażują się w obchody Dnia profilaktyki raka piersi (17 października), Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem (4 lutego), a także włączą się w akademię z okazji Dnia Kobiet, która odbędzie się tradycyjnie 8 marca.

 

Warto zaznaczyć, że spotkania stowarzyszenia Amazonek odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 17:00. Natomiast od godziny 16:00 do 17:00 pełnione są dyżury
telefoniczne pod numerami tel. 603 514 352 lub 86 475 08 87.

 

W imieniu zambrowskich Amazonek zapraszamy wszystkie kobiety na wspólne spotkania!


Spotkanie klubu zambrowskich Amazonek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org