:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkanie integracyjne w „Trójce”

Gry i zabawy integracyjne, układanie rymowanek i wierszyków, a także dyskoteka z poczęstunkiem. Tak wyglądało spotkanie integracyjne w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie.

Spotkanie integracyjne w klasie pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zambrowie, której wychowawczynią jest Dorota Mocarska, odbyło się w ubiegły czwartek. W wydarzeniu tym uczestniczyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami.

Pierwszoklasiści powitali swoich rodziców zabawą muzyczno-ruchową. Następnie wychowawczyni przeprowadziła kilka zabaw integracyjnych, które miały na celu lepsze poznanie się. Podczas tych zabaw było wiele radości. W dalszej części spotkania dzieci wraz z rodzicami układały rymowanki i krótkie wierszyki o klasie. Prace te zostały umieszczone na gazetce klasowej pierwszoklasistów. Później odbył się "Quiz przysłów". Za poprawne odpowiedzi otrzymywano nagrody.

Na zakończenie odbyła się wspólna zabawa taneczna i słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice pierwszaków. Wszyscy wrócili do domów zadowoleni i pełni wrażeń.

Polecamy:
:: Miejskie obchody DEN [foto]
:: Narodowy Dzień Sportu w „Czwórce”
:: Bałwanek Olaf czytał dzieciom w MP 6
:: 70-lecie zambrowskiego liceum [foto+video]
:: Uczniowie SWEiRP na stażach w Niemczech
:: „Wspomnienia z ZSO” - kroniki sportowe cz. II [foto]
:: „Święto pieczonego ziemniaka” w Pęchratce Polskiej
:: Pasowanie na pierwszoklasistów w „Piątce” [foto]
:: Jak adaptują się 2- i 3-latki w MP1? [foto+video]
:: ZSA ponownie „Solidarną Szkołą”
:: Nietypowy tydzień w zambrowskiej „Trójce”

Spotkanie integracyjne w „Trójce” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się