:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?edukacja, Spotkanie biskupa nauczycielami [foto] - zdjęcie, fotografia
15/01/2019 18:56

Pracownicy oświaty z terenu powiatu zambrowskiego spotkali się z biskupem łomżyńskim.

 

Dyrektorzy, nauczyciele oraz katecheci ze szkół z terenu powiatu zambrowskiego spotkali się z Biskupem Pomocniczym Diecezji Łomżyńskiej Tadeuszem Bronakowskim. Dzisiejsze wydarzenie zorganizowane zostało przez parafię pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

 

Najpierw odbyła się msza święta w intencji nauczycieli, podczas której homilię wygłosił ks. biskup. Mówił o konieczności zachowania wartości chrześcijańskich w życiu publicznym, w tym w szkołach. Podkreślał, że kształcenie jest ważne, ale w połączeniu z wychowaniem.

 

- „Aby nie roztrwonić daru wolności, trzeba dobrze wychowywać młode pokolenie. Potrzebny jest dobry nauczyciel wychowawca. Właśnie dlatego odpowiedzialny wychowawca to największy dobroczyńca ojczyzny i ludzkości. To prawdziwy ambasador Boga na Ziemi. Tego Boga, który jest największym przyjacielem i pierwszym wychowawcą człowieka. (…) Dziękujemy za państwa codzienną pracę, za tę bezcenną służbę, zwłaszcza za pomoc ofiarowaną tym najbardziej potrzebującym uczniom i podopiecznym. Dziękujemy, że przez waszą miłość i życiowy przykład, przyprowadzacie waszych wychowanków do Chrystusa.” - mówił w czasie homilii ks. bp. Tadeusz Bronakowski.

 

Po mszy św. w hali sportowej „Czwórki” odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów tej szkoły.

Reklama

Spotkanie biskupa z nauczycielami [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-01-15 22:33:29

  chyba sami katecheci?

 • Gość - niezalogowany 2019-01-15 22:33:52

  Widzę, że i księża(organizatorzy spotkania) dzielą nauczycieli na pierwszy i drugi sport. Do naszej szkoły ( z terenu powiatu) żadna informacja nie dotarła. Pewnie się bali że nie zamieścimy się w kościele. A tam tłumy.

 • kostka - niezalogowany 2019-01-15 22:39:02

  krknews.pl/czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza-arcybiskup-bez-slowa-odszedl-a-droge-zagrodzil-mlody-duchowny/

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 00:54:53

  Ale tłumy faktycznie

 • gość 2019-01-16 06:15:54

  Zaproszenie i informacja o mszach za nauczycieli widnieje na stronie Kurii, jeśli w jakiś sposób gdzieś nie dotarło - to można jeszcze uczestniczyć w takiej mszy w sąsiedztwie: 17.01.2019 r., g. 17.00 Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Maz., 21.01.2019 r., g. 18.00 Msza św. w kościele parafialnympw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Maz.,

 • gość 2019-01-16 06:21:57

  Co do tłumów, to w ogóle coraz ich mniej gdziekolwiek, szczególnie w miejscach publicznych. Trudno wywnioskować, jaka jest tego przyczyna. Przepracowanie? Zmęczenie ? Brak sił na podejmowanie trudu - bo to jednak jest trud! uczestniczenia w publicznych wydarzeniach....?

 • gość 2019-01-16 07:00:27

  "odpowiedzialny wychowawca to największy dobroczyńca ojczyzny i ludzkości. " W szkołach jest mnóstwo takich sytuacji, kiedy wychowawca nie może być odpowiedzialny. Kiedy jego postanowienia wobec swoich wychowanków są brutalnie zniszczone przez Radę Pedagogiczną, czyn Rady jest zaakceptowany przez Dyrektora , wychowankowie i ich rodzice wystrychnięci na dudków, decyzją Rady trofeum wędruje tam, gdzie będzie słuszniej, aby zawędrowało, a wychowawca - na zieloną trawkę. Pomódlmy się za nauczycieli, szczególnie za tych największych dobroczyńców ojczyzny i ludzkości!!!! Nic innego zrobić nie możemy!

 • gość 2019-01-16 08:07:46

  Przemoc, gwałt, chamstwo, zastraszanie, wymuszanie - tak ma być i koniec, a nie to - matka na dywanik! Dzięki Ci panie Boże, że ja już z tym WSZYSTKIM nie mam do czynienia...., Teraz jedynie z konsekwencjami , niekiedy na środkach uspokajających. Z coraz mniejszą nadzieją, że uda się uratować to, co przez środowisko szkolne zostało zniszczone! Oddajesz do szkoły dziecko radosne, energiczne, ciekawe świata i ludzi - a wypluwają ci zdemoralizowanego terrorystę! z którym nie mogli sobie poradzić żadną z dostępnych im metod wychowawczych. a matce pozostał po tym wszystkim żal i postrzępione nerwy.... Piszę o środowisku innym niż to przedstawione w artykule, ale tutaj też spotyka się matki, które wprost wychodzą z siebie na widok tego, w co środowiska szkolne zamieniają ich dzieci! Napisałam komentarz tutaj - ponieważ na fotkach widzę osobę, która potrafi rozwiązać skutecznie zgłoszony problem - skutecznie, czyli bez bolesnych ran dla nikogo z uczestników problemu. I jest to promyk nadziei, że jednak piękne idee wychowawczej roli szkoły w brutalnej pełnej terroru współczesności - nie zostaną całkowicie zniszczone przez ludzi stosujących przemoc i zastraszanie, a tym samym dające przykład takiego postępowania swoim wychowankom.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 12:57:09

  Oj wstyd kochani nauczyciele, taka frekwencja

 • gość 2019-01-16 13:35:20

  Jakie zaproszenie, taka frekwencja

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 14:20:45

  Widać kto dziś w Polsce u steru. Wytyczne idą odgórnie. Kiedyś od PZPR, dziś od KK. :(

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 14:28:04

  Jak się chodzi do kościoła i słucha ogłoszeń to się wie. Wspólne działania mogą coś przynieść dobrego, L 4 nie załatwi nic za nas.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 15:11:17

  A ogłoszenia były we wszystkich kościołach w całym powiecie, bo jakoś nie słyszałam

 • gość 2019-01-16 16:21:42

  Pewnie tylko w dekanacie zambrowskim...

 • gość 2019-01-16 17:11:24

  A może tak podwyżka a nie modły ????

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

NOWA DOSTAWA PONAD 10 SZT.

Zapraszamy do zakupu zbiorników dwupłaszczowych na paliwo firmy FORTIS. W ofercie posiadamy zbiorniki o pojemności 2000l i 2500l zbiorniki..


Zobacz ogłoszenie

Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody,płacimy najwięcej.Auta zadbane,do napraw,powypadkowe,angliki.Od 1000 zł do 10 tys zł.Auta bez opłaty,z opłatami.Dopłacamy gotówkę..


Zobacz ogłoszenie

Usługi zarządzania

Firma Mienie zaprasza do współpracy w zakresie: zarzadzania nieruchomościami, księgowość wspólnot mieszkaniowych, sprzedaż mieszkań. Szczegóły na..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal handlowo-użytkowy 58m2 w Zambrowie przy ul.Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń i ubikacji. Posiada dobry dostęp do..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - NAWIGACJI - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - U NAS..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie na

Sprzedam mieszkanie(63m2) na pierwszym piętrze w bloku Kosseckiego 4.


Zobacz ogłoszenie

Lokal 135m2, ul. Cmentarna

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 135m2 położony blisko centrum Zambrowa przy..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Drzewo Opałowe

Sprzedam drzewo opałowe, suche, gotowe do palenia.


Zobacz ogłoszenie

Do wynajęcia powierzchnia

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni ponad 500 m2. Nieruchomość położona w Zambrowie (woj. Podlaskie) przy ul...


Zobacz ogłoszenie

PelleT WYSOKIEJ jakości

ROLNIK-SKLEP T. MIODUSZEWSKI UL. BIAŁOSTOCKA 38 WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) Oferuje wysokiej jakości granulat drzewny PELLET renomowanego..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

kupie mieszkanie za gotówkę

Witam kupie mieszkanie w Zambrowie za gotówkę, do remontu lub nie, może być zadłużenie, hipoteka, komornik itp.


Zobacz ogłoszenie

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH, BUSÓW 9-OSOBOWYCH ORAZ PRZYCZEP I LAWET. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY W OFERCIE..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA C+E - codzienne

Firma z Czyżewa zatrudni kierowcę kat. C+E. Codzienne powroty do siedziby firmy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny tel:602-616-444


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc w redagowaniu wzorów

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


Zobacz ogłoszenie

sprzedam biurko

wymiary 170x70 wys 80 cm


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Zakład Stolarski Pieer

Zakład Stolarski Pieer zatrudni pracownika na stanowisku stolarz meblowy. Wymagane prawo jazdy kat.B. Doświadczenie w zawodzie mile widziane. Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1300m2 w Długoborzu

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1300m2 położona w Długoborzu, gmina Zambrów. Dojazd drogą gminną...


Zobacz ogłoszenie

Hala 250m2, Aleja Wojska

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu: Lokal produkcyjno - usługowy o powierzchni ok. 250m2 położony na parterze budynku..


Zobacz ogłoszenie

Skoda Roomster 1,4 TDI 2009r

Witam mam do sprzedania Roomster 1.4 TDI z 2009r,samochód w dobrej kondycji przebieg to zaledwie 217tys km,kupiony w polskim salonie, kolor..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Spawacze

Agencja Work Balance oferuje nowoczesny sposób zarządzania personelem, jakim jest leasing pracowniczy. Dzięki zatrudnianiu pracowników tymczasowych,..


Zobacz ogłoszenie

Szybka pożyczka bez BIK

Szybka pożyczka bez BIK dla zainteresowanych. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zadzwoń do..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Praca dla dziewczyny

Bar sushi w Zambrowie poszukuje dziewczyny na stanowisko kelnerki. Oferujemy atrakcyjne zarobki, pracę w młodym, zgranym zespole oraz możliwość..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"