:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?edukacja, Spotkanie biskupa nauczycielami [foto] - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 15/01/2019 18:56

Pracownicy oświaty z terenu powiatu zambrowskiego spotkali się z biskupem łomżyńskim.

 

Dyrektorzy, nauczyciele oraz katecheci ze szkół z terenu powiatu zambrowskiego spotkali się z Biskupem Pomocniczym Diecezji Łomżyńskiej Tadeuszem Bronakowskim. Dzisiejsze wydarzenie zorganizowane zostało przez parafię pw. Ducha Świętego w Zambrowie.

 

Najpierw odbyła się msza święta w intencji nauczycieli, podczas której homilię wygłosił ks. biskup. Mówił o konieczności zachowania wartości chrześcijańskich w życiu publicznym, w tym w szkołach. Podkreślał, że kształcenie jest ważne, ale w połączeniu z wychowaniem.

 

- „Aby nie roztrwonić daru wolności, trzeba dobrze wychowywać młode pokolenie. Potrzebny jest dobry nauczyciel wychowawca. Właśnie dlatego odpowiedzialny wychowawca to największy dobroczyńca ojczyzny i ludzkości. To prawdziwy ambasador Boga na Ziemi. Tego Boga, który jest największym przyjacielem i pierwszym wychowawcą człowieka. (…) Dziękujemy za państwa codzienną pracę, za tę bezcenną służbę, zwłaszcza za pomoc ofiarowaną tym najbardziej potrzebującym uczniom i podopiecznym. Dziękujemy, że przez waszą miłość i życiowy przykład, przyprowadzacie waszych wychowanków do Chrystusa.” - mówił w czasie homilii ks. bp. Tadeusz Bronakowski.

 

Po mszy św. w hali sportowej „Czwórki” odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów tej szkoły.

Reklama

Spotkanie biskupa z nauczycielami [foto] komentarze opinie

 • gość 2019-01-15 22:33:29

  chyba sami katecheci?

 • Gość - niezalogowany 2019-01-15 22:33:52

  Widzę, że i księża(organizatorzy spotkania) dzielą nauczycieli na pierwszy i drugi sport. Do naszej szkoły ( z terenu powiatu) żadna informacja nie dotarła. Pewnie się bali że nie zamieścimy się w kościele. A tam tłumy.

 • kostka - niezalogowany 2019-01-15 22:39:02

  krknews.pl/czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza-arcybiskup-bez-slowa-odszedl-a-droge-zagrodzil-mlody-duchowny/

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 00:54:53

  Ale tłumy faktycznie

 • gość 2019-01-16 06:15:54

  Zaproszenie i informacja o mszach za nauczycieli widnieje na stronie Kurii, jeśli w jakiś sposób gdzieś nie dotarło - to można jeszcze uczestniczyć w takiej mszy w sąsiedztwie: 17.01.2019 r., g. 17.00 Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Wysokiem Maz., 21.01.2019 r., g. 18.00 Msza św. w kościele parafialnympw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Maz.,

 • gość 2019-01-16 06:21:57

  Co do tłumów, to w ogóle coraz ich mniej gdziekolwiek, szczególnie w miejscach publicznych. Trudno wywnioskować, jaka jest tego przyczyna. Przepracowanie? Zmęczenie ? Brak sił na podejmowanie trudu - bo to jednak jest trud! uczestniczenia w publicznych wydarzeniach....?

 • gość 2019-01-16 07:00:27

  "odpowiedzialny wychowawca to największy dobroczyńca ojczyzny i ludzkości. " W szkołach jest mnóstwo takich sytuacji, kiedy wychowawca nie może być odpowiedzialny. Kiedy jego postanowienia wobec swoich wychowanków są brutalnie zniszczone przez Radę Pedagogiczną, czyn Rady jest zaakceptowany przez Dyrektora , wychowankowie i ich rodzice wystrychnięci na dudków, decyzją Rady trofeum wędruje tam, gdzie będzie słuszniej, aby zawędrowało, a wychowawca - na zieloną trawkę. Pomódlmy się za nauczycieli, szczególnie za tych największych dobroczyńców ojczyzny i ludzkości!!!! Nic innego zrobić nie możemy!

 • gość 2019-01-16 08:07:46

  Przemoc, gwałt, chamstwo, zastraszanie, wymuszanie - tak ma być i koniec, a nie to - matka na dywanik! Dzięki Ci panie Boże, że ja już z tym WSZYSTKIM nie mam do czynienia...., Teraz jedynie z konsekwencjami , niekiedy na środkach uspokajających. Z coraz mniejszą nadzieją, że uda się uratować to, co przez środowisko szkolne zostało zniszczone! Oddajesz do szkoły dziecko radosne, energiczne, ciekawe świata i ludzi - a wypluwają ci zdemoralizowanego terrorystę! z którym nie mogli sobie poradzić żadną z dostępnych im metod wychowawczych. a matce pozostał po tym wszystkim żal i postrzępione nerwy.... Piszę o środowisku innym niż to przedstawione w artykule, ale tutaj też spotyka się matki, które wprost wychodzą z siebie na widok tego, w co środowiska szkolne zamieniają ich dzieci! Napisałam komentarz tutaj - ponieważ na fotkach widzę osobę, która potrafi rozwiązać skutecznie zgłoszony problem - skutecznie, czyli bez bolesnych ran dla nikogo z uczestników problemu. I jest to promyk nadziei, że jednak piękne idee wychowawczej roli szkoły w brutalnej pełnej terroru współczesności - nie zostaną całkowicie zniszczone przez ludzi stosujących przemoc i zastraszanie, a tym samym dające przykład takiego postępowania swoim wychowankom.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 12:57:09

  Oj wstyd kochani nauczyciele, taka frekwencja

 • gość 2019-01-16 13:35:20

  Jakie zaproszenie, taka frekwencja

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 14:20:45

  Widać kto dziś w Polsce u steru. Wytyczne idą odgórnie. Kiedyś od PZPR, dziś od KK. :(

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 14:28:04

  Jak się chodzi do kościoła i słucha ogłoszeń to się wie. Wspólne działania mogą coś przynieść dobrego, L 4 nie załatwi nic za nas.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-16 15:11:17

  A ogłoszenia były we wszystkich kościołach w całym powiecie, bo jakoś nie słyszałam

 • gość 2019-01-16 16:21:42

  Pewnie tylko w dekanacie zambrowskim...

 • gość 2019-01-16 17:11:24

  A może tak podwyżka a nie modły ????

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Przydomowe oczyszczalnie

Oferujemy: *oczyszczalnie drenażowe *oczyszczalnie biologiczne *oczyszczalnie SBR *studnie chłonne *drenaże *sprzedaż, montaż zbiorników..


Zobacz ogłoszenie

NOWOŚĆ W OFERCIE- MASZYNY

Zgrabiarka dwu karuzelowa Enorossi ENODUO 780 PRO Wersja ciągana - szer. robocza 780cm - zgrabianie do środka pokosu - przekładnia w kąpieli..


Zobacz ogłoszenie

Rolety Rzymskie na Wymiar

Szyjemy Rolety Rzymskie i Austryjackie pod wymiar . Wszystko dopasowane do twoich potrzeb . Rolety szyjemy z wielu tkanin . Posiadamy też usługę..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Działki

Witam Do sprzedania mam kilka działek Działki w tej chwili są ok 30 ar owe ale jest możliwość zakupu działki z kimś do spółki i podzielenia jej na..


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Działka 3005m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 3005m2 położona w miejscowości Grochy-Pogorzele, gmina Zambrów. Media:..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu 784 395..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkania do wynajęcia od

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu mieszkania: 1. ul. Cmentarna 35m2, 1 pokój + aneks kuchenny, łazienka, I piętro, - 1100 zł +..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Zobacz ogłoszenie

Salon Meblowy Pieer zatrudni

Salon Meblowy Pieer zatrudni pracownika na stanowisku monter mebli/pracownik magazynowy. Wymagania: - chęć do pracy - prawo jazdy kat.B Dobre..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

KONTROLER JAKOŚCI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI GŁÓWNE ZADANIA -sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na..


Zobacz ogłoszenie

Lokale użytkowe JUŻ od 720 zł

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie wynajmu lokale użytkowe: 1. Al. Wojska Polskiego 40m2, II piętro - 720 zł netto + opłaty/mc 2. Al...


Zobacz ogłoszenie

Praca jako doradca klienta!

Zatrudnimy osobę na stanowisko konsultanta ds. obsługi klienta w Salonie Premium NC+ który mieści się w Galerii Bem w Zambrowie! Naszym..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO PRODUKCJI DRZWI (trapezy, koła, kształty nietypowe) Zakres obowiązków: -..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 3-pokojowe, I

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 58,94m2 położone na I piętrze w bloku z cegły przy Placu..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na Święta Wielkanocne

Pożyczka na Święta Wielkanocne i nie tylko! Weź pożyczkę nawet do 20 000 zł Pieniądze na koncie nawet w 15 minut na Twoim koncie Zadzwoń


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

PRACA W SALONIE NC+ GALERIA

Poszukujemy osoby na stanowisko doradcy klienta w Salonie NC+ mieszczącym się w galerii BEM w Zambrowie. Praca stała, wynagrodzenie podstawowe+..


Zobacz ogłoszenie

Działka pod inwestycję

Witam Do sprzedania mam działkę dobrą pod inwestycje powierzchnia 1 hektar. Atrakcyjna lokalizacja - obrzeża miasta Zambrów. Cicha, spokojna..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"