:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C bezchmurnie

Spotkanie amazonek i głośne czytanie w OWR

społeczeństwo, Spotkanie amazonek głośne czytanie - zdjęcie, fotografia

W OWR Caritas zambrowskie amazonki spotkały się po raz pierwszy w tym roku. Był to czas, w którym panie mogły wspólnie podzielić się opłatkiem. Dla najmłodszych natomiast w ostatnim czasie w ośrodku zorganizowano kolejne spotkania z cyklu "Czytajmy dzieciom".

Pierwsze spotkanie Klubu Amazonek w nowym roku odbyło się w miniony poniedziałek, 8 stycznia w kawiarence Volo Cafe. W spotkaniu uczestniczyło kilka kobiet z Zambrowa i okolic będących w trakcie lub po leczeniu nowotworu piersi. Pozostając w klimacie Świąt Bożego Narodzenia, tego dnia zorganizowano spotkanie opłatkowe.

Przypominamy, że spotkania Klubu Amazonek odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00. W dniu zajęć prowadzone są również dyżury dla kobiet, które nie mają odwagi przyjść na spotkanie, a chciałyby porozmawiać o chorobie. Dyżur będzie prowadzony w godz. 16:00 – 17:00 w kawiarence Volo Cafe oraz telefonicznie pod nr 86 475 08 87 lub 603 514 352. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w spotkaniach Klubu.

W ostatnim czasie w siedzibie OWR Caritas zorganizowano także spotkania dla dzieci z cyklu „Czytajmy dzieciom”. Tym razem najmłodszym bajki czytali burmistrz Kazimierz Dąbrowski oraz pan Henryk Góralczyk.

Akcja ph. „Czytajmy dzieciom” organizowana jest w Ośrodku Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie w każdą środę. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie dzieci na następne spotkania z książką.

Polecamy:
:: "Bank żywności" rusza w Zambrowie
:: Potrzebujesz jedzenia? Przyjdź do OWR Caritas
:: Wigilia w OWR Caritas [foto]
:: Uwaga! Mikołaje na ulicach Zambrowa!
:: Szlachetne paczki trafiły do 52 potrzebujących rodzin [foto+video]
:: Zambrowscy wolontariusze obchodzili swoje święto [foto]
:: Caritas zaprasza na kiermasz bożonarodzeniowy
:: Inicjatorka zambrowskich Amazonek wyruszy w OnkoRejs
:: Światowy Dzień Chorego w zambrowskim szpitalu
:: Zbieraj nakrętki - pomóż 15-letniej uczennicy SOSW


Spotkanie amazonek i głośne czytanie w OWR komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się