:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Spotkali się członkowie i przyjaciele PSL [foto+video]

partie polityczne, Spotkali członkowie przyjaciele [foto+video] - zdjęcie, fotografia

Samorządowcy i działacze związani z Polskim Stronnictwem Ludowym spotkali się wczoraj w Zambrowie. Wśród około 150 osób uczestniczących w zebraniu znalazł się m.in. europoseł Jarosław Kalinowski oraz Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński. Była to doskonała okazja do podziękowań za dotychczasową pracę na rzecz PLS oraz do przypomnienia o zbliżających się wyborach samorządowych.

Spotkanie członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego odbyło się wczoraj wieczorem w Zambrowie. Gospodarzem był Józef Dąbrowski - Prezes Zarządu PSL w Zambrowie. W uroczystości udział wzięli m.in.: europoseł Jarosław Kalinowski, poseł na Sejm RP Mieczysław Baszko, Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, prezes PSL w województwie podlaskim i Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski, Starosta Zambrowski Robert Rosiak oraz przedstawiciele władz samorządowych, członkowie i sympatycy PSL z regionu. Łącznie z zaproszenia na spotkanie skorzystało ok. 150 osób.

Europoseł Jarosław Kalinowski dziękował członkom i sympatykom PSL za zaangażowanie w tworzenie struktur partii na Podlasiu, za ciężką pracę i poświęcony czas. Wspomniał także o wyniku osiągniętym przez ludowców w minionych wyborach parlamentarnych, a także przypomniał o zbliżających się wyborach samorządowych.

- „Chcę wam najserdeczniej podziękować za te 19 tysięcy głosów, bo ja jestem przekonany, że te 19 tysięcy głosów to swoimi paznokciami wydrapali nasi kandydaci do sejmu, którzy tutaj się cieszą dużym autorytetem w terenie i ci, którzy ich wspierali w tej kampanii. (…) Dla PSL-u najbliższe wybory samorządowe będą kluczowe. To będzie być albo nie być.” - mówił do gości Jarosław Kalinowski.

Głos zabrał także marszałek Jerzy Leszczyński, który mówił m.in. że jako samorządowiec obawia się centralizacji.

- „My jako samorządowcy i rolnicy wiemy najlepiej, jak współpracować, co zrobić, bo podchodzimy po gospodarsku. Nie chcemy, żeby do nas przychodziły decyzje narzucone z góry.” - mówił Jerzy Leszczyński.

Po przemówieniach wszyscy wzięli udział we wspólnej zabawie, którą poprowadził zespół muzyczny „Kontrast”.Polecamy:
:: Parlamentarzyści PO z wizytą w Zambrowie [foto+retransmisja]
:: Krzysztof Jurgiel nadal szefem podlaskich struktur PiS
:: Stefan Krajewski nowym prezesem PSL w regionie
:: Poseł Kołakowski nowym członkiem Rady Służby Publicznej
:: Poseł PO gościł w powiecie zambrowskim [foto]
:: Anna Maria Anders wygrywa wybory uzupełniające
:: Spotkanie z kandydatem na senatora Szczepanem Barszczewskim [foto+video]


Spotkali się członkowie i przyjaciele PSL [foto+video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się