:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Spędź ferie w Rutkach-Kossakach na sportowo

wydarzenia, Spędź ferie Rutkach Kossakach sportowo - zdjęcie, fotografia

Dwie imprezy sportowe w okresie ferii zimowych zorganizuje Dom Kultury w Rutkach-Kossakach dla młodzieży z terenu gminy.

Dom Kultury w Rutkach-Kossakach w okresie ferii zimowych przygotował dla dzieci i młodzieży dwie oferty sportowe. Pierwszą będzie zaplanowany na najbliższą niedzielę, 29 stycznia Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. Początek o godz. 13:00.

Tydzień później, 5 lutego, również w miejscowym Domu Kultury, o godz. 13:00 rozpocznie się Gminny Turniej Futbolu Stołowego o Puchar Wójta Gminy Rutki. W przypadku obu tych imprez zapisy do udziału w rozgrywkach odbywać się będą w dniu turnieju. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymają puchary, natomiast dalsze lokaty nagradzane będą dyplomami.

Warunkiem udziału w turniejach jest stałe lub czasowe zameldowanie na terenie gminy Rutki. Szczegółowe regulaminy obu imprez znajdują się w załącznikach do tego artykułu.

Polecamy:
:: Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe. Inspektor sanitarny radzi
:: Ferie z książką, czyli co czytać w zimowe dni
:: Harmonogram ferii zimowych – basen, lodowisko, kino, MOK, Caritas, parafie, MDK-DŚT

Spędź ferie w Rutkach-Kossakach na sportowo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się