:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Sobota - dziś turniej CS’a i siatkówki w ramach finału WOŚP

społeczeństwo, Sobota dziś turniej CS’a siatkówki ramach finału WOŚP - zdjęcie, fotografia

Tradycyjnie turniej CS’a i po raz pierwszy - turniej siatkówki. To dzisiejsze atrakcje, jakie organizowane są w Zambrowie w ramach XX Wielkiego Finału WOŚP. Jutro – wielki finał, w tym: kwesta na ulicach, nurkowanie na basenie i turniej halowej piłki nożnej.

Już jutro, 8. stycznia 2012 r. - XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poza jutrzejszą kwestą, która jest najważniejszym elementem akcji, tradycyjnie już dzień przed wielkim finałem zambrowski Sztab WOŚP organizuje akcje towarzyszące. Wszystko w celu przyciągnięcia jak największej ilości osób i zebrania pieniędzy.

Dziś o godz. 10.00 w ramach WOŚP w Miejskim Gimnazjum nr 1 rozpocznie się turniej Counter Strike’a. Andrzej Trochimowicz zaprasza wszystkich chętnych. Wpisowe – jak zwykle, to datek do puszki WOŚP.

Również dziś rozegrany zostanie turniej piłki siatkowej drużyn niezrzeszonych. Organizatorem turnieju jest Łukasz Kujawa. Impreza zostanie rozegrana w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Zambrowie. Jest to pierwszy turniej siatkówki w naszym mieście zorganizowany w ramach WOŚP.

W dniu finału natomiast na hali MG1 rozgrywany będzie XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. Jak zawsze rozgrywany będzie w kategoriach klas I - III, IV - VI, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Ponadto Wielkiej Orkiestry włączyła się również zambrowska grupa paintballowa NexXTeam, która w niedzielę zaprasza na halę treningową na terenie dawnych hal Zamtexu. Wszyscy, którzy wrzucą pieniądze do puszki będą mogli postrzelać z pistoletów na farbę, a jeżeli zbierze się większa grupa osób to nie wykluczone, że zorganizowany zostanie mecz.

Na Pływalni Miejskiej „Delfin” z kolei w niedzielę, w godzinach od 12.00 do 15.00 każdy chętny będzie mógł zanurkować z wykorzystaniem sprzętu do nurkowania, pod okiem wykwalifikowanego instruktora z grupy nurkowej „Scubamaniak”. Na dnie basenu będzie stała puszka, do której będzie można wrzucać datki. Oferta skierowana jest dla osób powyżej 12 roku życia. W przypadku nieletnich - obecność rodziców lub opiekunów jest niezbędna w celu wyrażenia zgody na nurkowanie. W godzinach „kwestowania pod wodą” wejście na pływalnię dla osób dorosłych będzie rozliczane po cenach ulgowych, natomiast dla młodzieży - wejście będzie bezpłatne!

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do czynnego włączenia się oraz wsparcia tej szczytnej akcji. Tematyka XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy związana jest z zakupem najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Przypominamy, że w 2011 roku w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zambrowie udało się zebrać ponad 36,6 tys. zł.

Polecamy:
:: Nie tylko wolontariusze kwestują dla WOŚP
:: Nurkowanie na basenie w Zambrowie w ramach finału WOŚP
:: Poznaj wolontariusza po identyfikatorze i puszce, nie daj się oszukać
:: Wielka Orkiestra po raz piąty zagra za więziennymi murami
:: W najbliższą niedzielę finał WOŚP
:: Trwają przygotowania do wielkiego finału WOŚP w Zambrowie
:: W Zambrowie znów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
:: Wielka Orkiestra znów zagra „za kratkami”


Sobota - dziś turniej CS’a i siatkówki w ramach finału WOŚP komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się