:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Śmiertelny wypadek na DK8 [foto]

policja, Śmiertelny wypadek [foto] - zdjęcie, fotografia

Osobowy volkswagen na drodze krajowej nr 8 zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Dziś około godziny 10:50 doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 8 w okolicach Ostrożnego. Zderzyły się dwa pojazdy: osobowy volkswagen bora na zambrowskich numerach rejestracyjnych i ciągnik siodłowy z naczepą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez samochód osobowy, wyjeżdżający z drogi podporządkowanej od strony Żabikowa Prywatnego. Jadąca „ósemką” w stronę Białegostoku ciężarówka, która nie zdołała wyhamować przed wyjeżdżającym volkswagenem, uderzyła w jego bok. Osobówka ostatecznie wylądowała w przydrożnym rowie. Niestety, siła uderzenia była na tyle duża, że 48-letni kierowca volkswagena, mimo reanimacji, w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć. Na miejscu pracuje policja, straż i prokurator.

W chwili pisania artykułu ruch na drodze krajowej nr 8 w okolicach Ostrożnego puszczany był awaryjnym pasem dla pojazdów pracujących przy budowie trasy S8. Niebawem ma tam zostać przywrócony dotychczasowy ruch.

Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku ustalają zambrowscy policjanci.

Polecamy:
:: 17-letnia dziewczyna odnaleziona
:: Pijany kierowca uciekał policjantom
:: Po nieudanej prowokacji dziennikarka odpowie przed sądem
:: Policjanci uratowali kobietę z zadymionego budynku
:: Kolizja trzech pojazdów w Zambrowie [foto]
:: Poszukiwany właściciel agresywnego psa [foto]
:: Pies dotkliwie pogryzł dziecko w Zambrowie
:: Dożywocie dla porywaczy 15-latki?
:: Kolizja dwóch ciężarówek na „ósemce” [foto]

Śmiertelny wypadek na DK8 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się