:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Pelikan Łowicz [video]

W minioną sobotę na stadionie miejskim przy ul. Wyszyńskiego w Zambrowie Olimpia w ostatnim domowym meczu I grupy III ligi sezonu 2017/2018 podejmowała Pelikana Łowicz. Zapraszamy do obejrzenia skrótu video z meczu.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu video sobotniego meczu Olimpia Zambrów vs. Pelikan Łowicz, który zakończył się zwycięstwem zambrowskiego klubu 3:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli w tym spotkaniu: Kamil Zalewski, Michał Kuczałek i Patryk Malinowski. Dla gości honorowe trafienie zaliczył natomiast Kamil Kuczak.

 

 

Obszerną relację, galerię zdjęć oraz zapis video z konferencji prasowej po tym meczu opublikowaliśmy na łamach Portalu w sobotnim artykule: Zwycięstwo Olimpii w ostatnim domowym meczu sezonu [foto+video].Dzisiaj przedstawiamy skrót video meczu Olimpia Zambrów – Pelikan Łowicz. Zapraszamy do oglądania.


Skrót meczu Olimpia Zambrów vs. Pelikan Łowicz [video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się