:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 16°C
powietrze Dobre

Skaner i Top One bawili publiczność w Porytem Jabłoni [foto+video]

Portal zambrow.org 11/08/2019 00:44

Za nami IV Festiwal Młodej Sceny Disco Polo, zorganizowany w ramach V Święta Gminy Zambrów. Impreza trzeci rok z rzędu odbyła się w Porytem Jabłoni. Gwiazdami wieczoru były zespoły Skaner i Top One.

IV Festiwal Młodej Sceny Disco Polo odbył się dziś, 10 sierpnia na boisku przy świetlicy wiejskiej w Porytem Jabłoni. W ramach imprezy plenerowej na scenie zaprezentowało się wiele młodych zespołów disco polo. Wśród nich znalazły się: Caprii, Lovelas, Drefix, Bostton, Styczu, Lukaut, Silver Dance, Top Boys, Mezar i Explozja.

 

Po nich na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru. Na początek przed publicznocią wystąpi zespół SKANER. Robert Sasinowski i jego koledzy przypomnieli największe hity Skanera ze słynnymi „Nadzieją” i „Latem w Kołobrzegu”. Zwieńczeniem był koncert grupy TOP ONE, znanej z takich przebojów jak: „Biały miś”, „Miła moja”, czy „Granica”.

 

Warto zaznaczyć, że nieopodal sceny rozstawiono stragany z zabawkami i balonami oraz małą gastronomią, a także szereg innych stoisk wystawienniczych. Był też ogródek piwny z grillem.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz materiału video z koncertu gwiazd wieczoru.

Reklama

Skaner i Top One bawili publiczność w Porytem Jabłoni [foto+video] komentarze opinie

 • gość 2019-08-11 09:59:45

  kantry podrygowa brawo dla ochrony wsiowe byczki adekwatne do miejsca.wista wio

 • Gość - niezalogowany 2019-08-11 12:35:58

  I macie odpowiedź dlaczego PIS rządzi i rządzić będzie, skoro dla polityków PIS ważne jest być na wiejskiej przytupajce.
  500 plus na piwo i papieroski, do tego disco polo i sialala. Co tam nas obchodzą miliony na samoloty PISowskich notabli, na kulkudziestotysięczne pensje w NBP, 8niekonstytucyjny KRS, upadłą stadninę w Janowie Podlaskim, stołki dla rodziny czy znajomych, czy inne przekręty..
  My pijemy i się bawimy.
  Gdyby w podlaskim PIS wystawił KROWĘ jako jedynkę do parlamentu, to na pewno weszłaby do sejmu.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-11 13:14:33

  Nie mieszaj polityki do imprezy miejski głupku z Zambrowa..

 • Gość - niezalogowany 2019-08-11 13:15:53

  Inteligent się znalazł.. Tęczowe skarpety i słoma w butach..

 • Gość - niezalogowany 2019-08-11 13:17:38

  Ludzie maja prawo się bawić nawet na takiej imprezie ale lewactwu, tęczowym pajacom to przeszkadza jak widać

 • gość 2019-08-11 13:27:02

  A co jest ważniejsze niż nasi Rodacy??? Timermans Merkel czy zamieszki w Moskwie!!! Skończyła się na szczęście era tzw. elity i mainstreamu forowanego przez TVN czy Gayborczą . \nLuksusowe ośmiorniczki czy loty na haratanie w gałę to standard działaczy PO-PSL . Zajeżdżanie stadniny na poczet oczekiwań ciapatych i sprzedaż majątku narodowego aby tylko załatać dziurawy budżet to ma być ten dobrobyt!!! Tylko dla nielicznych i dlatego taki płacz i zgrzytanie przed wyborami bo teraz to już naprawdę koniec!!! Gdybyście byli wierzący to jeszcze moglibyście się modlić o cud - ale i to jest dla was nie osiągalne -(

 • gość 2019-08-11 23:37:08

  bo ja chcę komuny łoraz disco polo

 • gość 2019-08-12 04:30:46

  No tak... ja chyba chcę tzw. \"komuny\" w teraźniejszym wydaniu. Czuję się godnie, dba o mnie państwo, pensja rośnie. Czuję się też bezpiecznie, bo nie zasiedlają na siłę mojej okolicy przybyszami z trzeciego świata. Jeszcze nie narzucają mi tęczowego i według nich słusznego widzenia świata. Czuję wolność. Mogę słuchać i bawić się przy muzyce, którą lubię i na którą mam ochotę. Razem z sąsiadami i mieszkańcami moich stron. Różne są oblicza kultury i zapotrzebowanie na nią. Każdy szuka tego czego potrzebuje na dany czas. A disco polo można tez porównać z malarstwem Nikifora, który trafił na wysokie salony sztuki, pomimo, że malował prymitywistyczne obrazy. A kto tworzy disco polo? Zdziwić się można - ludzie z dobrym wykształceniem muzycznym i ogólnym. To nasza tradycja, która się rozwija, więc dlaczego mamy się jej wstydzić? Każdy kraj ma swoje disco polo, tylko dlaczego mamy się wstydzić tej muzyki, która w głębi duszy gra?

 • gość 2019-08-12 08:27:34

  dzieki strazakom za kierowanie ruchem

 • gość 2019-08-12 11:08:47

  Powróćże Komuno w góry i nad morze\nZnowuż będzie można z pola ukraść zboże\nO, święty Józefie, zmiłuj się nad nami\nWróć do nas Komuno drzwiami i oknami\nPowróćże Komuno do zakładów pracy\nŻeby znów szczęśliwi byli rodacy\nŻeby pospać mogli sobie za maszyną\nŻeby nic nie robić i pić tanie wino\nPójdziemy z rodziną w wyborach głosować\nA potem po parku będziemy tańcować\nNiech wróci Komuna i tania kiełbasa\nPół litra na głowę i piwo na kaca\nPo co \"Solidarność\" i po co wojować\nNiech wróci Komuna - będziemy harcować\nJedni chcą faszyzmu, drudzy księdza wolą\nA ja chcę komuny oraz Disco Polo\nHej! )\n

 • gość 2019-08-12 11:18:29

  Do gościa z godziny 11:08:47 Trzeba czytać ze zrozumieniem. Mowa była o \"teraźniejszej komunie\", jak to nazywa dzisiaj opozycja, to co robi rząd, a nie dawnej socjalistycznej patologii.\n

 • Łysy z brazzers - niezalogowany 2019-08-12 12:19:21

  Fajna imprezka. Naruchalem sie za wszystkie lata

 • Gości 9 - niezalogowany 2019-08-12 14:37:01

  Było słychać na 10 km

 • gość 2019-08-12 15:06:59

  Strażacy kierowali ruchem, a radni PiS kosztem Państwa podatków się bawili. Brawo brawo

 • Gość - niezalogowany 2019-08-12 16:29:14

  Symboliczne kary i parasol ochronny nad prawdziwymi bohaterami seksafery, która dziś wstrząsa polską polityką.

  Sprawa rzekomych sekstaśm z agencji towarzyskich na Podkarpaciu, na których nagrani mają być m.in. ważni politycy, to pokłosie tajnego śledztwa, w którym dzieją się zaskakujące rzeczy. Główny podejrzany – policjant CBŚP – został otoczony wyjątkową „opieką" i jakby nigdy nic jest dziś nadal detektywem. Z kolei Ukraińcy mający trudnić się sutenerstwem zostali skazani na zaledwie rok więzienia – ustaliła „Rzeczpospolita". To wszystko zdumiewa – dlatego konieczne jest pełne wyjaśnienie wszystkich faktów w tej sprawie.

  TAŚMY Z AGENCJI

  Skala ma być szokująca – według nieoficjalnych informacji jest 4 tys. nagrań, na których utrwalono wizyty w agencjach towarzyskich m.in. polityków, wiceministra obrony, arcybiskupa i szefa jednej z komend policji. Taśmy miały trafić na Ukrainę, a do jednej z nich dotarł były agent CBA Wojciech J. (co ujawniło Radio Zet). Teraz między nim a szefostwem CBA trwa otwarta wojna, w której obie strony przerzucają się argumentami.

  Tymczasem wszystko wskazuje na to, że sprawy taśm – jeśli nośniki istnieją – mogą zagrażać bezpieczeństwu państwa, ale nikt tego nie bada. A prawdziwi „bohaterowie" seksafery – jak ustaliła „Rzeczpospolita" – wychodzą z niej obronną ręką.

  Cofnijmy się do lutego 2016 r., kiedy to funkcjonariusze ABW urządzili spektakularny nalot na agencje towarzyskie prowadzone przez dwóch braci Ukraińców – Aleksieja i Jewgienija R. Zatrzymali także dwóch naczelników Centralnego Biura Śledczego Policji, w tym Daniela Ś. – szefa wydziału gospodarczego.

  Prowadząca wtedy śledztwo Prokuratura Okręgowa w Krakowie ujawniła, że Daniel Ś. miał przyjmować korzyści majątkowe, pomagał lub obiecywał pomoc w czerpaniu korzyści z nierządu – mówiąc wprost, miał ochraniać biznes Ukraińców.

  Śledztwo szybko jednak przejął małopolski wydział ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji Prokuratury Krajowej. Dziś nie odpowiada nam na żadne z pytań – milczy o tym, czy Daniel Ś. ma utrzymane zarzuty i czy badana jest kwestia nagrań.

  A to ważne, bo właśnie z agencji braci R. miały pochodzić sekstaśmy z VIP-ami, m.in. z Podkarpacia, którzy byli klientami domów publicznych (m.in. agencji Olimp z Budziwoja i Imperium ze Świlczy).

  Według wersji Wojciecha J. służby wiedzą o taśmach i, co więcej, to jemu szef CBA miał polecić zweryfikowanie krążących na ich temat informacji.

  Wojciech J. twierdzi dziś, że widział jedno z 4 tys. nagrań powstałych w latach 2013–2015. Taśmę przekazał mu OZI (informator). Potwierdza to mec. Beata Bosak-Kruczek, pełnomocniczka J. – Mój klient widział nagranie. Był to oryginał. Kopia zapewne jest zabezpieczona, ale dla dobra śledztwa nie możemy udzielić żadnych informacji – twierdzi mec. Bosak-Kruczek. Dodaje, że dziewczyna miała ok. 14–15 lat. „O tym, że jest nieletnia, powiedział OZI , tj. on zwrócił uwagę na jej wiek, odtwarzając mojemu klientowi nagranie. On także poinformował, że to nagranie dotyczy posła PiS" – odpowiada nam mec. Bosak-Kruczek. Podaje również jego inicjały. J. twierdzi, że nagranie skradziono mu z sejfu w CBA.

  CBA zaprzecza wersji byłego agenta. „31 sierpnia 2017 r. w obecności Wojciecha J. została otwarta szafa pancerna, w której nie było opisywanej przez byłego funkcjonariusza koperty z nagraniami" – twierdzi Temistokles Brodowski, rzecznik CBA. Podkreśla, że agent „nie informował przełożonych o tym, że wszedł w posiadanie takich informacji, jak i nośników. Nie sporządził także żadnych dokumentów na tę okoliczność. CBA zweryfikowało informacje kolportowane przez J., które okazały się kłamstwem" – stwierdza CBA.

  Dziś trudno ocenić, kto ma rację. Co jest pewne?

  Według naszych informacji w prokuratorskim śledztwie potwierdzono, iż bywalcami agencji towarzyskich braci R. były VIP-y z różnych kręgów – m.in. polityki i biznesu, nie tylko lokalni. Z naszych dziennikarskich ustaleń wynika, że małopolska prokuratura nie posiada jednak żadnych nagrań z agencji. Czy o nich wie i czy próbuje je odnaleźć? To całkiem prawdopodobne, że biznes kręcił się latami właśnie dzięki nagraniom, które mogły służyć do szantażu.

  Prokurator prowadzący śledztwo nie zgadza się na przekazanie żadnej odpowiedzi – słyszymy w Prokuraturze Krajowej. Nam udaje się ustalić zaskakujące fakty.

  Daniel Ś., były oficer CBŚP, który dostał zarzuty zagrożone karą dziesięciu lat więzienia, szybko wyszedł z aresztu. Jest obecnie prywatnym detektywem w agencji licencjonowanej przez MSWiA. Nie chce rozmawiać o sekstaśmach i swoich kłopotach z prawem. – Proszę kierować pytania do prokuratury. Śledztwo jest tajne, nie mogę ujawniać żadnych informacji – mówi nam Ś.

  Według Wojciecha J. to właśnie Daniel miał stać za całym procederem nagrywania VIP-ów w przybytku braci R.

  Obronną ręką ze sprawy, do której na wstępie zaangażowano nawet ABW, wychodzą inni „bohaterowie" – czyli bracia R. Jak ustaliliśmy, ich wątek wyłączono ze śledztwa i już zostali skazani. Wyrok jest prawomocny – zapadł 8 maja 2018 r. Wobec Jewgienija R. prokuratura wnioskowała o dobrowolne poddanie się karze (w przypadku Aleksieja wniosek złożył jego obrońca), a sąd się do tego przychylił. Mimo że za te przestępstwa grozi od minimum trzech (nie może być niższa) do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

  R. zostali skazani za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą czerpiącą zyski z handlu ludźmi (sutenerstwa i stręczycielstwa, zmuszanie do nierządu), a także za przekupstwo funkcjonariusza publicznego (były to m.in. darmowe usługi hotelowe). Tymczasem Aleksiej został skazany na 1,5 roku więzienia, jego brat – za udział w grupie przestępczej – na rok. Do tego m.in. grzywny (40 tys. zł i 50 tys. zł) oraz wypłaty nawiązek dla prostytutek zmuszanych do nierządu. Skąd tak niskie kary?

  – Uzasadnienie wyroku ma klauzulę ściśle tajne – mówi sędzia Tomasz Kozioł, rzecznik ds. karnych Sądu Okręgowego w Tarnowie. Potwierdza, że wobec Aleksieja R. wykorzystano art. 60 par. 3 kodeksu karnego, a więc instytucję tzw. małego świadka koronnego. To przepis, który pozwala wymierzyć łagodniejszą karę temu, kto ujawni „informacje dotyczące osób uczestniczących w popełnieniu przestępstwa oraz istotne okoliczności".

  Jaką wiedzą podzielił się ze śledczymi Aleksiej R.? – Sprawa jest tajna, nie mogę wyjaśnić tych okoliczności. Powiem tylko, że w swojej wieloletniej karierze jako sędzia karny nie spotkałem się z taką sprawą jak ta. Zawiera ona wyjątkowe materiały – mówi nam sędzia Kozioł, który skazywał braci R.

  Bracia R. nie trafili do więzienia – zaliczono im areszt na poczet kary, a Aleksiej wystąpił o warunkowe przedterminowe zwolnienie. Nadal prowadzą biznes w Polsce (czynią to od lat 90., dotąd dorobili się hoteli). Dlaczego nie zostali wydaleni? Bo, jak ustaliła „Rzeczpospolita", mają polskie obywatelstwo.

  Pytań jest więcej. Np. dlaczego wszystko w tej sprawie – łącznie z wyrokiem – jest ściśle tajne. Tego nikt – prokuratura ani sąd – nie wyjaśnia.

  Wojciech J., który wyciągnął na światło publiczne sprawę taśm, będzie musiał udowodnić, że nagrania istnieją. – Musiałby być samobójcą, żeby odpalać takie petardy, a nie mieć kopii nagrania – zaznacza nasze źródło.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-12 17:32:20

  Wybory parlamentarne już 13 października, a po nich... Nie o wszystkich swoich planach politycy mogą mówić głośno, bo istnieje obawa, że wyborcom mogłyby się nie spodobać. Tak jak tajne projekty ustaw PiS, zakładające zwiększenie składek ZUS.


  Jeśli macie poczucie, że z waszych wypłat brutto dostajecie za mało netto, a państwo w podatkach zabiera zbyt dużo, musicie przygotować się na cios. Politycy zamierzają zmienić prawo tak, by składki na ZUS były jeszcze większe. I doskonale wiedzą, jak na takie plany zareagowaliby obywatele, więc Jarosław Kaczyński miał nakazać w tej sprawie milczenie.

  BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ
  1500+ od PiS. Tym razem pieniądze rozdadzą... sobie
  Większe składki, bo państwa nie stać
  Kolejne "plusy" PiS generują ogromne koszty - tylko w 2020 roku rząd będzie musiał przeznaczyć na nie około 60 mld złotych! Zasoby się kończą, więc trzeba wziąć skądś pieniądze. Najlepiej od obywateli.

  Jeśli rząd podniesie ZUS, sam będzie mógł zmniejszyć dotacje, więc zaoszczędzi pieniądze na swoje socjalne obietnice. Dzięki temu obywatel odda ze swojej pensji więcej, a wybrane grupy dostaną kilkaset złotych na dzieci, wyprawki itp.


  Składki ZUS zwiększone mają być nie tylko dla przedsiębiorców, ale i dla małych, szarych, zwykłych pracowników. 

  Kilka projektów na "oszczędzanie"
  Jak donosi wyborcza.pl, PiS, poza podwyższeniem składek, wymyślił już kilka sposobów na "oszczędzanie". Pracować nad nimi mają już po wygranych wyborach.

  I tak jednym z pomysłów PiS jest wprowadzenie składek od umów cywilnoprawnych - od stycznia każda jedna, nawet najmniejsza umowa-zlecenie ma być "zusowana". Rząd rozważa również objęcie składkami umów o dzieło i pracy studentów.

  Kolejny pomysł to zniesienie limitu składek. Od następnego roku najbogatsi wpłaciliby w ten sposób ponad 5 mld złotych więcej na ZUS. Dobry pomysł? Cóż... gdy osiągną wiek emerytalny, pieniądze te trzeba im będzie oddać w emeryturach. Oby tylko państwo było wtedy na to stać...

  O kolejnym pomyśle było już głośno. Chodzi o to, że po likwidacji OFE Polacy wybiorą, czy chcą przekazać pieniądze do ZUS, czy na Indywidualne Konta Emerytów. Jeśli wybiorą to drugie, będą musieli oddać państwu 15 procent swoich oszczędności. Politycy mają nadzieję, że dzięki temu rząd wzbogaci się o blisko 20 mld złotych!

 • gość 2019-08-12 19:26:54

  Umpa, umpa wieś się bawi, wieś pije, wieś w mordę daje... ot i cała nasza Polska... i nie starajmy się na siłę ludziom wciskać kultury zachodu. Nie chcą, to nie ma co prezć na szkło. Zostawmy ludziom ich przaśne zabawy ludowe, tanie piwo i kiełbasy z grilla, a imprezy typu marszy równości niech zostaną tam, gdzie ich źródło. Wyprowadźmy przy tym jak najszybciej Polskę z UE i zawiążmy sojusz z krajami Europy środkowo-wschodniej i Rosją. Nie oszukujmy się. Jest nam bliżej do nich niż do tęczowej i wieczne się bawiącej Wielkiej Brytanii czy Holandii. Lubimy przaśne zabawy, wódkę i chamówę po pijaku. To nasz świat, a nie zachodnie proszę, dziękuję, w czym mogę pomóc? Wolimy zapić, dać w mordę i splunąć na każdego, kto myśli inaczej od nas. Już czas wracać na wschód Polsko. Tam nasze miejsce.

 • Gość - niezalogowany 2019-08-13 12:52:54

  Nie lubimy zboczonych, gejów , lesbijek , zoofili i nekrofili. Nie chcemy aby pedały deprawowały nasze dzieci, Aby lewactwo tęczowe pluło na nasze świętości ..
  Nie chcemy aby zboczeńcy kopulowali się z kozami w miejscach publicznych .. Nie chcemy aby zboczeńcy obnażali się na ulicach.. Nie chcemy takiej Europy .. Nie chcemy zamachów i gwałtów .. które są nagminne w postępowej Europie ....
  Tak jesteśmy zaściankowi !!!!
  Cisza , spokój i bezpieczeństwo ...

 • paprodziad 2019-08-13 23:34:50

  \"Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.\"\n\nNajlepiej być zamkniętym na świat chłopem z końca wsi, który ma swoje nawyki, odchyły i wierzenia. Najlepiej stać i się przyglądać. Nie dotykać, nie pomagać, nie dwać i nie brać. Siedzieć w chałupie i komentować innych jacy to oni głupi, bo coś robią i wychwalać swoją \"mądrość\" nieroba. Wschodniej mentalności z Polaka nijak nie idzie wyplenić. Zabory i komuna wyprały mózgi na tyle, że dzis już nie idzie z tej gliny czegokolwiek ukleić.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Sprzedam działki budowlane w

Sprzedam dwie działki budowlane w Woli Zambrowskiej o powierzchni 1000 M2 każda. Pierwsza przy drodze asfaltowej - 100 tyś. Druga ( bezpośrednio za..


Honda cbr 900 lift

Witam sprzedam honde cbr 900rr lift.1998r. wiecej informacji udziele tel. POZDRAWIAM


Dom 120m2, ul.Wilsona, działka

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom o powierzchni 120m2 położony przy ul. Wilsona w Zambrowie. Budynek mieszkalny parterowy z..


Diagnostyk Komputerowa -

Diagnostyk Komputerowa - Mechanik Pojazdowa!


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11 m2.Przedpokój, 2 pokoje ,kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej 6, klatka od Grunwaldzkiej...


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Stół wibracyjny

Sprzedam stół wibracyjny np. do wyrobu elementów betonowych.


Mieszkanie 56,20m2, parter, 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Wynajmę mieszkanie nowe

Wynajmę mieszkanie, pierwsze piętro, dwa pokoje, duża kuchnia z jadalnią,toaleta,łazienka. Osiedle SM Nadzieja ul. Bema w Zambrowie. Kuchnia..


Działka 1,70 ha w Krajewie

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka gruntu o powierzchni 1, 70 ha położona w we wsi Krajewo Korytki, gmina Zambrów...


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Praca przy wykończeniach

Poszukuje ekip wykończeniowych 2-3 os. do kompleksowych oraz częściowych wykończeń wnętrz mieszkań na terenie Warszawy Wymagania: własne sprzęt..


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


OKAZJA!!! Budynek 452m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2 położony przy Aleji Wojska..


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Przydomowe oczyszczalnie

Jesteśmy producentem oferowanych przez nas przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy szeroki wybór oczyszczalni i ich systemów dostosowanych do..


Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Sprzedam mieszkanie na 3

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze, 2 – pokojowe 34m2 plus piwnica Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,..


NOWOCZESNE MIESZKANIE 3

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Mieszkanie 2-pokojowe, 2

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Działka rekreacyjna 3 ary z

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zatrudnię osobę na stanowisko

Poszukujemy osoby na stanowisko kelner w restauracji Impresja. Wymiar pracy: cały etat Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:..


Kupony rabatowe na stacjach

Drodzy Klienci na stacjach Lotos ruszyliśmy z super ofertą rabatową, Każdy klient co zatankuje minimum 15 litrów dowolnego paliwa otrzyma kupon..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"