:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Sierpniowa wizyta polskich Mistrzów Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Wietnamie

Shihan Artur Więzowski, Sesei Robert Gaździk i Monika Więzowska gościli w Wietnamie na zaproszenie międzynarodowej organizacji Mistrza Đặng Tam Thuận. Owocem tego wyjazdu jest umowa o współpracy między krajami w kwestiach rywalizacji w ramach mieszanych sztuk walki.

 

W sierpniu zakończyła się wizyta trenerów Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate i zarazem Polskiej Federacji Instytut Budakai w Wietnamie. Polscy Mistrzowie przebywali tam na zaproszenie międzynarodowej organizacji Mistrza Đặng Tam Thuận, pod którego okiem w Wietnamie ćwiczy ponad 2000 adeptów sztuk walki. Wsparcie przy organizacji wizyty polskiej reprezentacji było możliwe także dzięki prezesowi fundacji młodych talentów w Wietnamie - Mạnh Đặng Phước. Wyjazd polskich karateków zorganizował Mistrz Chu Van Truong - szef polskiego Stowarzyszenia Võ Quán.

 

Polska reprezentacja liczyła trzy osoby Shihan Artur Więzowski, Sesei Robert Gaździk i Monika Więzowska sekretarz Polskiej Federacji IBK. Polacy byli zachwyceni wietnamską przyrodą, krajobrazami, smaczną kuchnią oraz niesamowitą gościnnością.

 

Przez pierwszy tydzień pobytu w Hanoi Shihan Artur Więzowski i Sensei Robert Gaździk przeprowadzili treningi dla wietnamskich Mistrzów. Zajęcia były poświęcone taktyce walki Full Contakt Karate Thai i Kickboxingu oraz Ju jitsu. Polscy Mistrzowie byli gośćmi honorowymi Festiwalu Sztuk Walki Dai Hoi w Hanoi oraz uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień dla wietnamskich Mistrzów i zawodników. Przeprowadzili również szkolenia sędziowskie dla uczestników seminarium.

 

W czasie tego pobytu podjęto również decyzję w sprawie zacieśnienia wzajemnych stosunków międzynarodowych i podpisano umowę o współpracy między krajami w kwestiach rywalizacji w ramach mieszanych sztuk walki.

 

Warto wspomnieć, że Shihan Artur Więzowski udzielił kilka wywiadów dla wietnamskich telewizji, które były emitowane na antenach krajowych.

Sierpniowa wizyta polskich Mistrzów Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Wietnamie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org