:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C słabe opady deszczu

Siatkarskie „wielkie granie” już jutro

siatkówka piłka ręczna, Siatkarskie „wielkie granie” jutro - zdjęcie, fotografia

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zambrowie rozpocznie się już jutro. Wszystkich miłośników siatkówki zapraszamy na turniej do hali ZS1.

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

W Zambrowie „wielkie granie” rozpocznie się już jutro od Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Zambrowskiego. Siatkarze zagrają w hali przy Zespole Szkół Nr 1. Start o godzinie 9:00.

W turnieju udział weźmie 10 drużyn: Bestios Białystok (III liga Podlaska), KS Dream Ełk (III liga Warmińsko-Mazurska), JIMI Zambrów, BŁYSK Łomża (ubiegłoroczny triumfator), SKS Żubr Zambrów, UKS Start Szepietowo, MKS Ruch Wysokie Mazowieckie (III liga Podlaska), Agrobiznes Łomża, Ryśki Zambrów i Kulesze Kościelne. Drużyny te zostaną podzielone na dwie grupy.

Mecze w grupach będą rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Następnie zostanie rozegrana runda finałowa. Wszystkie spotkania będą składały się z 2 setów do 25 pkt. każdy. W przypadku remisu będzie miał miejsce tie-break, czyli dodatkowy set do 15 pkt.

W imieniu organizatorów turnieju zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki siatkowej do gorącego kibicowania drużynom.

Polecamy:
:: Znamy plany XXV Finału WOŚP w Zambrowie
:: Tak zambrowianie bawili się podczas Finału WOŚP [video]
:: Padł rekord! Zambrów zebrał niemal 40 tys. zł na WOŚP [foto + video arch.]
:: Wyniki XVII WOŚP-owego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów [foto]
:: Gry paintballowe opanowały ZSO [foto]
:: Siatkarze po raz piąty zagrali z WOŚP [foto]
:: Rockowe brzmienie podczas Wielkiego Finału
:: Koszykarze rozpoczęli tegoroczną edycję WOŚP w Zambrowie [foto]


Siatkarskie „wielkie granie” już jutro komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org