:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Setny występ Teatru Form Różnych

kultura_, Setny występ Teatru Różnych - zdjęcie, fotografia

W minioną sobotę Teatr Form Różnych w Zambrowa wystąpił już po raz setny. Jubileuszowy występ odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury, o godzinie 18.00.
Teatr występuje od 1999 roku, założycielem grupy aktorów-amatorów jest pan Janusz Kulesza. Obecnie reżyserem jest Pani Elżbieta Bagińska. Teatr Form Różnych wystąpił w ciągu czterech lat swojego istnienie dokładnie 100 razy. Zawsze bierze udział w uroczystościach miejskich.

W sumie teatr prezentował się w 25 miastach, wystawiając 17 różnych przedstawień. Na jubileuszowy - setny występ, aktorzy z TFR przygotowali najciekawsze fragmenty ze wszystkich przedstawień, wystawianych od początku istnienia grupy teatralnej.
Na sobotnią uroczystość Teatru Form Różnych przybyli zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Miasta Kazimierz Dąbrowski, Starosta Zambrowski Stanisław Krajewski, Wójt Gmin Zambrów Kazimierz Dmochowski oraz inni przyjaciele zambrowskiej grupy teatralnej.
Gratulujemy artystom tworzącym Teatr Form Różnych pomysłowości, zaangażowania i profesjonalnego podejścia oraz życzymy udanych kolejnych stu przedstawień.


Setny występ Teatru Form Różnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org