:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Sensei Skander z 4 dan

Instruktor Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin Sensei Skander Youssif zdał egzamin na 4 dan podczas międzynarodowego szkolenia Karate Kyokushin IKO Poland Summer Camp 2016.

Międzynarodowe szkolenie Karate Kyokushin IKO Poland Summer Camp 2016 odbyło się w dniach 18-21 sierpnia w Lublinie. Obóz jest cykliczną imprezą, która po raz szósty ściągnęła do Polski czołowych zawodników oraz instruktorów nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. W tym roku miasto gościło 250 karateków z 67 polskich klubów oraz z 15 innych krajów m.in.: Austrii, Algierii, Belgii, Białorusi, Brazylii, Holandii, Łotwy, Niemiec, Rumunii, Tunezji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii. Wśród nich nie zabrakło również przedstawiciela Zambrowskiego Klubu Karate Kyokushin Sensei Skandera Youssfi.

Karatecy większości klubów krajowych oraz członkowie Kadry Narodowej Polski intensywnie trenowali pod okiem najlepszych światowych szkoleniowców - Sensei Riyuji Isobe z Brazylii (4 miejsce na Wagowych Mistrzostwach Świata) oraz Shihan Katsuhito Gorai 6 dan (dyrektor Międzynarodowego Departamentu organizacji IKO Kyokushinakikan) – zawodnicy doskonalili swoją technikę i pogłębiali wiedzę o karate.

Uczestnicy szkolenia trenowali w grupach, opracowując podstawy kihon geiko, ido geiko oraz kata z Shihan Gorai, a także skupiając się na technikach i kombinacjach do walki karate. Ponadto kadra sędziowska wzięła udział w kursie z nowymi przepisami, które wprowadzono z okazji przyłączenia karate do Olimpiady 2020 w Tokio oraz z możliwością zaliczenia testu na licencję Sędziego Międzynarodowego IKO.

Zwieńczeniem lubelskiego seminarium był egzamin na stopnie kyu i dan, do którego przystąpił Sensei Skander Youssfi. Test trwał dwa dni, składał się z egzaminu z technik (kihon i kata), ćwiczeń sprawnościowych tj. przeskoki przez kija, chodzenia na rękach, 100 pompek oraz 40 walk ze zmieniającymi się przeciwnikami. Sensei Skander egzamin zakończył sukcesem zdobywając 4 dan.

Sensei Skanderowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Polecamy:
:: ZKKK zakończył sezon
:: Letni obóz karateków z ZKKK
:: Karatecy z ZKKK znowu z medalami
:: Drugie uchi-dechi zambrowskich karateków
:: Sukces karateków ZKKK na arenie międzynarodowej
:: Kolejny sukces ZKKK
:: Dzień Dziecka na sportowo w ZKKK [foto+video]
:: Puchar Polski Polskiej Federacji IBK [foto]
:: Seminarium szkoleniowe w Ciechanowcu
:: Zawodnik Academia Gorila Wicemistrzem Polski ADCC
:: Sukces zambrowskich karateków w Piasecznie
:: Kolejny sukces Grzegorza Gamdzyka


Sensei Skander z 4 dan komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org